Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lublin Maraton MTB 2013 - 11 maja
#11
Hahaha Piotrek, bez kitu.. ktoś musiał policzyć przewyższenie jako suma zjazdów i podjazdów :mrgreen: . Mistrzostwo!
Odpowiedz
#12
to kto ma ochote pożyczyć MTB i odwołac mature? :mrgreen:
Odpowiedz
#13
na przełaju można? Bo w regulaminie nic o tym nie znalazłem.
Odpowiedz
#14
Nie brałem udziału do tej pory w żadnej tego typu rywalizacji. Po prostu nie ścigam się, a jeżeli już to z samym sobą. Wezmę udział tylko dlatego, że to rodzima impreza. No i spróbuję się.
Odpowiedz
#15
Trasa maratonu jest dość łatwa i przyjemna w oczach laika. Bywalcy Starego Gaju i Dąbrowy oraz odbywających się w tych okolicach wyścigów nie będą zaskoczeni, ale ciężko w naszych okolicach to zrobić (wyjątkiem był chyba Family Cap 2012?). Co bardzo fajne to więcej jazdy w lesie i niewiele asfaltu.

Razem z ekipą Bike Polo Lublin wybrałem się wczoraj na objazd trasy, w lesie nie było tak morko jak się spodziewałem. Zdaje się, że maraton ma na swojej drodze tylko jedną kałużę, której nie dało się ominąć. Poza tym woda była, ale nie będzie to gorsza przeprawa niż Scandia czy Mazowia (nie pamiętam który był bardziej mokry).

Wygląda na to, że przed wjazdem do Starego Gaju trzeba będzie sobie wypracować pozycję, gdyż w samym lesie będziemy – przynajmniej na początku – jeździć single-trackami (lub po prostu ciężko będzie wyprzedzać). Fajnie, że organizatorzy pokręcili trasę po Starym Gaju, bardzo urokliwie.

To na co trzeba będzie uważać, to wyjazd ze Starego Gaju, bo może być dość stromo poprowadzony (10,5km) i rowy w Dąbrowie (34,5 i 35,5). Mam nadzieję, też że trasa po 36km zostanie poprowadzona po lesie, a nie drogą polną (skrajem lasu). I tym razem droga (ul. Poranna) była bardzo błotnista. No i niestety tradycyjnie część trasy (las Dąbrowa) wiedzie po ścieżkach koni. Na trasie był jeden konar w Starym Gaju, większy w Dąbrowie.

Polecam udział :] Tylko uważajcie na track, my w 3 miejscach mocno się zdziwiliśmy.

Zdjęcia na blogu: www.Qavtan.WordPress.com
Odpowiedz
#16
Po nocnych opadach już nie jest tak "sucho". Patrząc na fotki macie dość czyste rowery, ja wróciłem ubłocony. Koniki też troszkę zryły część trasy. Jak dla mnie momentami było dość ciężko, ale ja to ja, słaby jeszcze jestem Smile Pozdrawiam

Co do przewyższeń po przejechaniu trasy wg. endomondo wyszło 762 po górę i 784 z góry (z dojazdem do trasy)
Trzymaj swoich przyjaciół blisko, ale jeszcze bliżej trzymaj swoich wrogów.
Odpowiedz
#17
qavtan napisał(a):Zgłoszenia do dnia 6 maja 2013 pisemne na adres MKS Start Lublin – 20-011 Lublin Al.Piłsudskiego 22 lub meilem – na adres <!-- e --><a href="mailtoConfusedtart.lublin@wp.pl">start.lublin@wp.pl</a><!-- e --> na drukach zamieszczonych na stronie internetowej : http://www.mksstartlublin.pl – link na stronie będzie aktywny od 18 marca 2013. Tu dostępny do pobrania będzie Regulamin imprezy.
Odbiór numerów startowych i chipów w Biurze zawodów czynnym w przeddzień 10.05.2013 w siedzibie MKS Start Lublin – Al.Piłsudskiego 22 w godz. 16.00 – 19.00 i w dniu zawodów 11.05.2013 w biurze usytuowanym na Placu Zamkowym w godz. 8.00 – 10.30. W tych dwóch dniach będzie można osobiście zgłosić swój udział w maratonie.
Czyli mam rozumieć,że zgłosić start mogę także w dniu zawodów ? I termin 6 maja nie jestem ostatnim dniem zgłoszenia ?
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#18
cytuje fragment regulaminu
Cytat:Zgłoszenie uczestnictwa oraz wpłacenie opłaty startowej należy dokonać w ostatecznym terminie do poniedziałku (godziny 11.00) 6 maja 2013 poprzedzającego Lublin Maraton MTB. Po tym terminie zgłoszenie uczestnictwa oraz opłaty będą możliwe tylko w Biurze Zawodów w miejscu rozgrywania Maratonu
1B) W miejscu rozgrywania maratonu w Biurze Zawodów.
Wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dokonanie opłaty w dniu poprzedzającym rozgrywanie(w godzinach 16-19, lubw dniu zawodów (w godzinach 8-10.30).


Dokładnie tak
Trzymaj swoich przyjaciół blisko, ale jeszcze bliżej trzymaj swoich wrogów.
Odpowiedz
#19
Paragraf 3 regulaminu Smile Czytajcie uważnie. Zapisy mailowe przedłużone do 9 maja
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#20
Czy można jechać rowerem przełajowym?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości