Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lublin Maraton MTB 2013 - 11 maja
#21
Może ktoś chętny by w czwartek, koło 17-18 objechać trasę na spokojnie?
Odpowiedz
#22
Cytat z regulaminu
Cytat:§ 9. PROGRAM ZAWODÓW
Lublin Maraton MTB to ogólnopolska impreza sportowo-rekreacyjnych rozgrywana na rowerach górskich za wyjątkiem wyścigów dla dzieci gdzie sprzęt jest dowolny

Więc odpowiedź jest jasna
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#23
Chciałabym wystartować, ale skorzystać z opcji zgłoszenia przez uczelnię. W związku z tym czy starczy, że wyślę formularz i w nim gdzieś zaznaczę, że startuję z UMCS-u (mam legitymację AZS), czy to ktoś z uczelni musi mój formularz dostarczyć/ wysłać?
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#24
Bigos napisał(a):Może ktoś chętny by w czwartek, koło 17-18 objechać trasę na spokojnie?

Kilka osób z majówki z Sandomierza chce się zmierzyć z trasą Smile , prawdopodobnie środa lub czwartek , także może się wybierzemy razem z Tobą, tym bardziej że też chcę na "spokojnie"
Odpowiedz
#25
Dla niewtajemniczonych, regulamin: http://frs.lublin.eu/files/Regulamin_Lu ... n_2013.pdf
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#26
Bigos napisał(a):Może ktoś chętny by w czwartek, koło 17-18 objechać trasę na spokojnie?
Iron79 napisał(a):Kilka osób z majówki z Sandomierza chce się zmierzyć z trasą Smile , prawdopodobnie środa lub czwartek , także może się wybierzemy razem z Tobą, tym bardziej że też chcę na "spokojnie"
Np. ja bym chciała się przejechać :-D ale na bardzo spokojnie ;-) I niestety pasuje mi tylko czwartek, bo w środę mam zajęcia od 17.30 do 19 :-(
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#27
mraugorzata napisał(a):
Bigos napisał(a):Może ktoś chętny by w czwartek, koło 17-18 objechać trasę na spokojnie?
Iron79 napisał(a):Kilka osób z majówki z Sandomierza chce się zmierzyć z trasą Smile , prawdopodobnie środa lub czwartek , także może się wybierzemy razem z Tobą, tym bardziej że też chcę na "spokojnie"
Np. ja bym chciała się przejechać :-D ale na bardzo spokojnie ;-) I niestety pasuje mi tylko czwartek, bo w środę mam zajęcia od 17.30 do 19 :-(

To zróbmy może ustawkę hehe ..co do mnie to dopiero we wtorek wieczorkiem dam znać ,czy to będzie śr czy czw.
Odpowiedz
#28
Jeśli poważnie na spokojnie to ja też się prawdopodobnie skuszę. Macie jakąś dobra navi albo coś w tym stylu?
Trzymaj swoich przyjaciół blisko, ale jeszcze bliżej trzymaj swoich wrogów.
Odpowiedz
#29
Jakub.P napisał(a):Cytat z regulaminu
Cytat:§ 9. PROGRAM ZAWODÓW
Lublin Maraton MTB to ogólnopolska impreza sportowo-rekreacyjnych rozgrywana na rowerach górskich za wyjątkiem wyścigów dla dzieci gdzie sprzęt jest dowolny

Więc odpowiedź jest jasna

Ok widziałem to w regulaminie, ale ja wiem, że różnie to bywa i dlatego chcę mieć jasność czy jak pojadę na przełaju to zostanę sklasyfikowany?
Odpowiedz
#30
Chcesz, próbuj. Tylko, żeby kasy nie wyrzucić w błoto.
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości