Strony (9):    1 2 3 4 5 ... 9   
Bigos   05-05-2013, 20:52
#21
Może ktoś chętny by w czwartek, koło 17-18 objechać trasę na spokojnie?
Jakub.P   05-05-2013, 21:21
#22
Cytat z regulaminu
Cytat:§ 9. PROGRAM ZAWODÓW
Lublin Maraton MTB to ogólnopolska impreza sportowo-rekreacyjnych rozgrywana na rowerach górskich za wyjątkiem wyścigów dla dzieci gdzie sprzęt jest dowolny

Więc odpowiedź jest jasna

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
mraugorzata   05-05-2013, 21:27
#23
Chciałabym wystartować, ale skorzystać z opcji zgłoszenia przez uczelnię. W związku z tym czy starczy, że wyślę formularz i w nim gdzieś zaznaczę, że startuję z UMCS-u (mam legitymację AZS), czy to ktoś z uczelni musi mój formularz dostarczyć/ wysłać?

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Iron79   05-05-2013, 21:35
#24
Bigos napisał(a):Może ktoś chętny by w czwartek, koło 17-18 objechać trasę na spokojnie?

Kilka osób z majówki z Sandomierza chce się zmierzyć z trasą Smile , prawdopodobnie środa lub czwartek , także może się wybierzemy razem z Tobą, tym bardziej że też chcę na "spokojnie"
Jakub.P   05-05-2013, 21:42
#25
Dla niewtajemniczonych, regulamin: http://frs.lublin.eu/files/Regulamin_Lu ... n_2013.pdf

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
mraugorzata   05-05-2013, 21:52
#26
Bigos napisał(a):Może ktoś chętny by w czwartek, koło 17-18 objechać trasę na spokojnie?
Iron79 napisał(a):Kilka osób z majówki z Sandomierza chce się zmierzyć z trasą Smile , prawdopodobnie środa lub czwartek , także może się wybierzemy razem z Tobą, tym bardziej że też chcę na "spokojnie"
Np. ja bym chciała się przejechać :-D ale na bardzo spokojnie ;-) I niestety pasuje mi tylko czwartek, bo w środę mam zajęcia od 17.30 do 19 :-(

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Iron79   05-05-2013, 21:59
#27
mraugorzata napisał(a):
Bigos napisał(a):Może ktoś chętny by w czwartek, koło 17-18 objechać trasę na spokojnie?
Iron79 napisał(a):Kilka osób z majówki z Sandomierza chce się zmierzyć z trasą Smile , prawdopodobnie środa lub czwartek , także może się wybierzemy razem z Tobą, tym bardziej że też chcę na "spokojnie"
Np. ja bym chciała się przejechać :-D ale na bardzo spokojnie ;-) I niestety pasuje mi tylko czwartek, bo w środę mam zajęcia od 17.30 do 19 :-(

To zróbmy może ustawkę hehe ..co do mnie to dopiero we wtorek wieczorkiem dam znać ,czy to będzie śr czy czw.
ozzy2512   05-05-2013, 22:11
#28
Jeśli poważnie na spokojnie to ja też się prawdopodobnie skuszę. Macie jakąś dobra navi albo coś w tym stylu?

Trzymaj swoich przyjaciół blisko, ale jeszcze bliżej trzymaj swoich wrogów.
easyrider   06-05-2013, 07:08
#29
Jakub.P napisał(a):Cytat z regulaminu
Cytat:§ 9. PROGRAM ZAWODÓW
Lublin Maraton MTB to ogólnopolska impreza sportowo-rekreacyjnych rozgrywana na rowerach górskich za wyjątkiem wyścigów dla dzieci gdzie sprzęt jest dowolny

Więc odpowiedź jest jasna

Ok widziałem to w regulaminie, ale ja wiem, że różnie to bywa i dlatego chcę mieć jasność czy jak pojadę na przełaju to zostanę sklasyfikowany?
Jakub.P   06-05-2013, 08:52
#30
Chcesz, próbuj. Tylko, żeby kasy nie wyrzucić w błoto.

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Strony (9):    1 2 3 4 5 ... 9   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.