Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Święto Pierogów
#1
Cześć Wszystkim!

Przed chwilką mi podrzucono linka o niedzielnej imprezce: http://www.bychawa.pl/ i wpadło mi do główki, że możnaby się rowerkami na pieroga zjawić.
Trasę znam do Osmolic, ale można poszperać za dróżką rowerom bardziej przyjemną, ja jeszcze nie zdążyłam, bo info mam świeżutkie.
Może jeszcze kogoś zainteresuje i się zrobi fajny dzionek.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Można się umówić w niedzielę koło 13.30 przy lkj i popedałować na te pierogi :-D
Odpowiedz
#3
W niedzielę jest wyścig na Globusie http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=38
Może tam by się udać wystrojoną ekipą? Ja tam będę na pewno startował, ale może ktoś jeszcze się skusi? Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
Ja optuję za pierogami i już ostrze sobie na nie zęby :mrgreen:
Odpowiedz
#5
Już Wam zazdroszczę ;-) tych pierogów. To moje ulubione danie :-P . Niestety w niedzielę jadę do Wąwolnicy - też rowerem.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#6
Kurcze a ja niestety musze wyjechać niespodziewanie i nieodwołalnie z Lublina (wczoraj wieczorem sie dowiedziałam), więc mimo iż ślinka mi cieknie na pierożki (bo uwielbiam) skończy się na pożyczeniu Smacznego.
Tak więc SMACZNEGO i do zobaczenia przy innej okazji.
Odpowiedz
#7
Witajcie! My też <czyli Monika i ja> chcemy dołączyć do pierogowej ekipy, tylko że wyjedziemy z Lublina dopiero o 15:30 Undecided i spotkałybyśmy się z Wami w Bychawie :-D. Którędy zamierzacie jechać?? Znacie jakąś miłą dla oka i ucha trasę? Bo ja niestety nie. Dajcie znać, pozdrawiam, Aga :lol:
Odpowiedz
#8
Tak naprawdę nic specjalnego do tej Bychawy nie ma. Jeżeli znacie drogę to przez Dąbrowę, Prawiedniki. W Prawiednikach w prawo i za mostem w lewo na Osmolice. Przez skrzyżowanie prosto i za kilkaset metrów w lewo przez różne Bychawki do Bychawy.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#9
Dzięki! :mrgreen:
Odpowiedz
#10
te pierogi ładnie się zapowiadają, mam nadzieję że nie dojedziemy zbyt późno.ja chyba też się pisze ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości