Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roztocze Wiosną 2013
#21
ja jednak nie jadę, pracuję, miłej jazdy
Odpowiedz
#22
marecky napisał(a):najbliższa (chyba) jest ok 10 km od Werchraty, czyli kawałeczek, coś jak z Gilowa do Jędrzejówki 2 lata temu :-) tylko chyba troszkę bardziej płasko

Ja dwa lata temu tu się zatrzymałem (Klik ... ) nie było wcale drogo a nie macie tak daleko 12 km to chwila jazdy.

I tak sobie pojeździłem http://www.gpsies.com/map.do?fileId=rnxheadbdhntoehy

Bart napisał(a):Generalnie, ja razem z kolegami Arkadiuszem, Jarosławem, Szymonem i Mariuszem vel Marioxem mamy wykolorowane na triatlony, maratony, pływanie synchroniczne oraz wszelaki sport pod statystykę, dlatego po dyskusji w budzie kebabowej, ustalilismy, iz jedziemy na roztocze - dla czystej przyjemności.

Serdecznie pozdrawiamy najedzeni z Lucyny Herc Dwa.

Bart przestań żreć te kebaby i inny syf nafaszerowany soją i pszenicą bo zaczynasz majaczyć już na jawie :mrgreen: Ty w ogóle coś jeszcze na rowerze to jeździsz?
Mędrzec nie mówi tego co wie, głupiec nie wie co mówi.
Nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi.
Odpowiedz
#23
Tośta se Chłopaki miejscówkę wybrali. min 75 km od najbliższej działającej w tym terminie stacji PKP. Ale mój plan jest taki:
12.04.13 08:50 Lublin - Zamość w cenie 27,50pln i 75km na kołach Zamość -Werchrata przez Krasnobród - Susiec - Narol. Powrót ta sama trasą - Tak aby załapać szynobus o 16:28 z Zamościa (w odwodzie zostaje ten o 19). Tylko najpierw się muszę doleczyć - bo na razie wygląda to na gruźlicę, a nie kaszel :-). Konkretne deklaracje bliżej terminu.
Odpowiedz
#24
właśnie o Horyniec Zdrój mi chodziło, jest tam kilka miejsc

jest też Wola Wielka ale tam to nawet kontaktu nie ma żeby cokolwiek się dowiedzieć (nie wspominając o stronie internetowej)
Odpowiedz
#25
Kolego Badevilq bardzo nieładna zagrywka,
Żre to cygan gruz - jak już, Simon obraca tylko czystym, świeżym mięsem, soja? pszenica? hmmmm, od statystyk pojarały Ci się styki Idea
:mrgreen:


A tak na serio, w pracy się komplikuje, wyjazd po znakiem zapytania , więc ew. odstąpię miejsce osobo-rowerowe.

Dam znać w następnym tyg.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#26
marecky napisał(a):właśnie o Horyniec Zdrój mi chodziło, jest tam kilka miejsc

jest też Wola Wielka ale tam to nawet kontaktu nie ma żeby cokolwiek się dowiedzieć (nie wspominając o stronie internetowej)

Byłem wczoraj w Horyńcu , zima chyba tam potrwa do czerwca :-D . Odcinek Werchrata - Narol może zaskoczyć nie jednego kierowcę. Tereny krajobrazowo i terenowo fajne
Odpowiedz
#27
Ale tam tak chyba wszędzie. Byłem w weekend w Krasnobrodzie. Droga ze Zwierzyńca wygląda TAK. Trudno, trzeba będzie wziąć ciepłe ciuchy i termosy Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#28
Faktycznie sporo śniegu grunt żeby nie było błota bo trzeba będzi gąsiennice zakładać :lol:
Odpowiedz
#29
Mariox ładna focia. Przeglądałem właśnie pogodę i na razie scenariusz ze śniegiem może się sprawdzić. Nocki niestety z mrozem. Do 12.04 raptem z 5 ma być na dodatnio i do tego nie zapowiadają deszczy a raczej drobny śnieg lub najwyżej mżawkę. Na jutro zapowiadają 5-10 cm śniegu mokrego zarówno w Lublinie jak i w okolicach Zamościa.
Odpowiedz
#30
Niestety muszę się wykruszyć... Undecided Cholernie Wam zazdroszczę tego wyjazdu. Może w przyszłym roku. Powodzenia Panowie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości