Strony (7):    1 2 3 4 5 6 7   
Przemowsky   06-04-2013, 13:48
#31
Mam ochotę też się wybrać. Może ktoś laikowi naświetlić różnicę między MTB a trekking, jaka jest akurat w tym przypadku? Czy są jakieś wymagania sprzętowe co do roweru - oświetlenie, etc. :oops:
michalbrodowski   06-04-2013, 17:46
#32
W tym przypadku różnica jest taka, że grupa trekingowa jedzie asfaltami i czasem szuterkami, a grupa MTB jedzie terenem, szlakami pieszymi, lasami itp.

W tym roku będzie to trudne ze względu na zalegający śnieg, błoto, na pewno ogromne ilości połamanych drzew i jak wiadomo brak formy u większości rowerzystów... Dlatego trasa MTB pewnie będzie w tym roku w wersji "Lajt"

U nas nie ma wymagań sprzetowych, dobrze byś miał amortyzator, normalne opony (nie slicki i semislicki) OŚWIETLENIE bierze kto chce, nikt nie musi Tongue

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Przemowsky   06-04-2013, 18:26
#33
Super, dzięki za rzeczową odpowiedź ;-)
darist   06-04-2013, 21:05
#34
michalbrodowski napisał(a):OŚWIETLENIE bierze kto chce, nikt nie musi Tongue

Bardzo innowacyjny pomysł godny naśladowania.
Do tego jeszcze dwa piweczka i "setunię" proszę :-P

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
michalbrodowski   06-04-2013, 21:29
#35
Cytat:Do tego jeszcze dwa piweczka i "setunię" proszę :-P
To chyba oczywiste. Jest zimno trzeba się rozgrzać. W regulaminie wyraźnie jest zaznaczone że każdy uczestnik coś na rozgrzewkę musi mieć!

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
darist   06-04-2013, 21:46
#36
michalbrodowski napisał(a):W regulaminie wyraźnie jest zaznaczone że każdy uczestnik coś na rozgrzewkę musi mieć!

Chyba pojadę :mrgreen:
A przy okazji... w Radrużu zadzwońcie do pani, która otworzy cerkiew i poopowiada trochę ciekawych rzeczy (bilety chyba po 5zł)

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
michalbrodowski   08-04-2013, 20:29
#37
W zawiązku z tym że prowadzę grupę MTB Rowerowego Lublina muszę podać do środy organizatorom ilość uczestników naszej grupy.
Bardzo więc proszę wszystkich którzy wybierają się na Rajd i planują jechać w naszej grupie o informację na priv.


Przypominam że wpisowe na Rajd to 30zł, które będziemy zbierali w piątek.
Ja na Rajd wyruszam w piątek o godzinie 8:00, mam chyba jeszcze jedno miejsce w samochodzie. Większość osób z naszej grupy dociera wieczorem. Gdyby ktoś szukał transportu to proszę o informację, na pewno coś się znajdzie.

Dostałem dziś info, że nasza grupa będzie mieć wspólny pokój w szkole, mamy też możliwość skorzystania ze szkolnej kuchni.
W razie wszelkich pytań służę pomocą.

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
bezpieka   08-04-2013, 21:57
#38
Szykowałem się na szynobusa i koła ale zdrowie pozwoli mi co najwyżej na objazd w koło zalewu zemborzyckiego :-(. Może w następnym roku. Miłej udanej imprezy.
KrzysiekP   09-04-2013, 08:36
#39
Ma ktoś może jakieś miejsce w dyliżansie swym ?

"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
michalbrodowski   09-04-2013, 09:40
#40
EDIT: MAM już komplet.

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Strony (7):    1 2 3 4 5 6 7   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.