Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stroje forumowe - zamówienie 2013
#31
Uwaga komunikat:

Paczka doszła. Stroje do odebrania.

Termin odbioru: czwartek 30.05 po 18.00

Zamówienie prawie kompletne, kilka pozycji zostanie dosłanych w późniejszym terminie.

Informacje zainteresowanym wyślę na mail'a. Muszę tylko teraz to jakoś ogarnąć wszystko.
Odpowiedz
#32
W tym roku ode mnie "żółta kartka" dla TopPrint :-P
Natomiast dla Piotrka [piotrekgp] podziękowania za zaangażowanie, cierpliwość, poświęcony czas i "użeranie się" z TP.
Szkoda Piotrek, że jak co roku to już ostatni raz... do następnego razu :mrgreen:
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#33
dlaczego żółta kartka? ja tam jestem zadowolony z wykonania mojego zamówienia.
Odpowiedz
#34
mrozo napisał(a):dlaczego żółta kartka? ja tam jestem zadowolony z wykonania mojego zamówienia

Złe wykonanie to raczej zasługiwałoby na reklamację a nie "żółtą kartkę".
Skoro pytasz to w skrócie:
- oferowanie czegoś, czego już nie szyją
- proponowanie zastąpienie lekkiego i przewiewnego materiału, materiałem ocieplanym (widocznie dla nich to bez różnicy)
- niemożliwość zamiany krótkiego rękawka na długi (bo z takiego materiału szyją tylko z krótkim) - nie chcieli zarobić?
- a w temacie "użerania się" (i interwencji) najwięcej miałby do powiedzenia Piotrek
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#35
Uwaga.

Osoby które jeszcze nie odebrały ubrań, mogą odebrać je 17.06 (poniedziałek) po 19.00

Wszystko już dojechało i czeka na odbiór.

Adres jak w przelewie.

W razie pytań na PW lub mail'owo.
Odpowiedz
#36
O dzięki. Piotr a czy mogę tel. na PW dostać. Łatwiej mi się będzie umówić.
Odpowiedz
#37
Podziękowania dla Piotrka za wykonaną pracę,a zwłaszcza za cierpliwe znoszenie marudnych klientów odbierających zamówienie,którym umaniło się ,że jeszcze sobie coś zamówią i co zostało zrealizowane :mrgreen: .Respect.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości