Strony (4):    1 2 3 4   
mani_73   16-05-2013, 12:47
#21
kiedy będzie coś wiadomo na temat strojów?

Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
piotrekgp   16-05-2013, 19:17
#22
Proszę z komentarzami się wstrzymać do poniedziałku.

Jak wygląda sytuacja:
Jestem na telefonie i mail'u zasypując ich skrzynkę mail'ami.
Czekam na potwierdzenie i informacje co się dzieje.
Jak TP się nie wywiąże, albo nie dostanę do poniedziałku konkretnych informacji na temat zamówienia będę musiał je anulować. I wtedy kasę zwracam wszystkim.

Biorąc pod uwagę dotychczasowe zamówienia z którymi nie było problemu, jestem sam zaskoczony obrotem sprawy. Dodam tylko że zamówienie poszło, dostałem do potwierdzenia wzory i podawałem termin do kiedy chcemy aby stroje były uszyte (miały być po długim weekendzie majowym już gotowe i wysłane).

Mogę napisać że zamówienie nie było na kilkanaście złotych, tylko na poważną kwotę, biorąc pod uwagę liczbę chętnych osób. Jeśli TP nie chce zarobić, no cóź.

PS. Sam też byłem na liśćie i trochę rzeczy chciałem zamówić, więc też cała sprawa jest mi bardzo nie na rękę.
Giggy   16-05-2013, 19:41
#23
.... hmmmm, dziwna ta firma, no cóż czekamy do poniedziałku Sad

Co Nas nie zabije ...
slv   21-05-2013, 21:10
#24
piotrekgp napisał(a):Proszę z komentarzami się wstrzymać do poniedziałku.

Piotrze? Pogoniłeś TP? ;-)
mani_73   23-05-2013, 11:02
#25
Poniedziałek będzie dopiero :lol:

Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Noorbi   23-05-2013, 13:56
#26
Nie chcę naciskać na Piotrka... ale, faktycznie nie napisał o którym poniedziałku była mowa. Piotrek, coś wiadomo?
Iron79   23-05-2013, 15:31
#27
Noorbi napisał(a):Nie chcę naciskać na Piotrka... ale, faktycznie nie napisał o którym poniedziałku była mowa. Piotrek, coś wiadomo?

dostawa miała być na 8-go maja , jest 23...i nic nie wiadomo , wnioskując z tego , że Piotrek nic nie napisał

Ja czekam do końca tyg ....a później rezygnuje, TP bawi się z nami w kotka i myszkę
piotrekgp   23-05-2013, 16:24
#28
Co do poniedziałku, faktycznie nie napisałem że chodzi mi o 27 maja.


Iron79 napisał(a):dostawa miała być na 8-go maja , jest 23...i nic nie wiadomo , wnioskując z tego , że Piotrek nic nie napisał

Ja czekam do końca tyg ....a później rezygnuje, TP bawi się z nami w kotka i myszkę


Jak chcesz zrezygnować nie widzę problemu.
Akurat to ja mam zamówienie na głowie. A kolega post z 17 chyba przegapił.


Informacja dla wszystkich. Stroje są w trakcie szycia z tego co mi wiadomo. Mail'a i telefony są w użyciu. Jestem w kontakcie. Co do opóźnienia nie będę tłumaczył się za kogoś, ale prawdopodbnie z powodu zimy teraz dostali lawinę zamówień na stroje.
Iron79   23-05-2013, 17:24
#29
piotrekgp napisał(a):Jak chcesz zrezygnować nie widzę problemu.
Akurat to ja mam zamówienie na głowie. A kolega post z 17 chyba przegapił.

Chyba z 16-tego ;-) , a że był to czwartek , to nie tylko ja pomyślałem, że poniedziałek to najbliższy , czyli 20 ..a nie 27 , a to zmienia diametralnie postać rzeczy ..więc cofam rezygnację i cierpliwie czekam , najważniejsze , że coś się dzieje w temacie szycia i jest kontakt z firmą

ps. na maila nie musisz odpowiadać
Noorbi   23-05-2013, 20:28
#30
To może jak jeszcze szyją to można by było coś dorzucić do zamówienia...?
Strony (4):    1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.