Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pagórkowata wyprawa 8.06 -sobota - 6:59 TAMA przy Zalewie
#11
...zmieniłem plan wyprawy o jeden dzień dłużej.- w 1 poście edycja.

dyndul napisał(a):Zainteresowała mnie ta wyprawa, ale wolne mam w weekend majowy, poza tym tak się cieszę ze zregenerowanych kolan, że nie wysiedzę na miejscu do czerwca :-)
- i jak , pojechałeś?
Odpowiedz
#12
Hej,

Pojechałem. Ale coś innego :-) Ze względu na plany na drugą część weekendu majowego, zawiozłem rower w Bieszczady i 27 rano wystartowałem z Bereżnicy Wyżnej z (sakwami i karimatą) na płd. W 4 dni objechałem zgodnie ze wskazówkami zegara (nie trzymałem się prawie obwodnicy bieszczadzkiej, starałem się raczej zjeżdżać na mniej uczęszczane szlaki. W sumie w 4 dni 370 km. 80% asfalt. Wyjazd zajefajny, gdyby nie przeziębienie ostatniego dnia (oj zgubiło się karimatę i spało na gołej ziemi :-) - we wtorek zdołałem tylko wrócić z Ustrzyk Górnych do Bereżnicy - w 6 h :-), także uciekło mi trochę fajnych kawałków drogi w okolicach Ustrzyk :-( Jak chcesz to w wolnej chwili podeślę mapkę na priva.

Dyndul
Odpowiedz
#13
Jakoś cicho w tym temacie , a wyprawa bardzo zacna, Andrzej pewnie pojechał ale sam czy z kimś?
Odpowiedz
#14
Andrzej miał jechać z Krzyśkiem :-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#15
Ekipa w składzie: Andrzej, Krzysiek, Paweł i Jacek uzupełnia właśnie izotoniki na mecie pierwszego etapu.
Powodzenia Panowie!
Pozdrawiam
Odpowiedz
#16
Pozdrowienia z Piwnicznej idzie dobrze będzie jeszcze lepiej
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#17
Pozdrawiamy Kapitana Marioxa jutro lecimy dookoła Tatr pisze z telefonu i dlatego z błędami . W szczawnicy nakrylismy Diablo z żoną moniką bardzo mocno wychudzony 10 kg mniej
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#18
KrzysiekP napisał(a):Podziwiamy Kapitana Marioxa ze Sromowcow ważnych jutro czek aa na córka n aa słowacji pentelka tatrzańska
Koledzy, temu Panu już więcej nie nalewajcie :mrgreen:
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#19
Najtrudniejszy etap za nami. Tour the Tatry objechane. Trzeba to przejechać z obciążeniem 25kg .
Pogoda dopisała niesamowicie oby tak dalej.
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#20
Aha.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości