Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pagórkowata wyprawa 8.06 -sobota - 6:59 TAMA przy Zalewie
#31
Podsumowując u nie z całości wyszło :
TRIP DIST:1253,3km
TRIP TIME:64:26
MAX SPEED: 69,53km/h
AVG.SPEED:19,45km/h
poniżej link do fotek
https://plus.google.com/photos/10212323 ... banner=pwa
polecam wszystkim szczególnie tour the tatry to trzeba objechać rewelacja przy dobrej pogodzie i w dobrym towarzystwie nie do opisania. 8-)
Do spokojnego przejazdu wymagane kasety z koronka 34 lub 36 lub 42 takie też są
;-)
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#32
I co napiszę? Że mieliście super, piękną, zajefajną wyprawę? Confusedhock: I tak nie odda to tego coście przeżyli podczas tych dni.
Nie każdego byłoby stać na takie szaleństwa :roll:
Gratulacje :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#33
endriu68 napisał(a):Dzięki Artur (aqu) za sponsoring spray-ów, nie zatarliśmy napędów.

Tak szczytne cele zawsze będę wspierał w miarę możliwości Smile

Szacun Panowie, jesteście wielcy !!
Pozdrawiam
Odpowiedz
#34
Niesamowita sprawa. Dla mnie większość waszych dziennych dystansów to lekka abstrakcja :oops:
Zaskoczyły mnie zdjęcia - ze smartfona wyszły jakby ładniejsze niż z aparatu fotograficznego.
Odpowiedz
#35
Megaa Szacunek Panowie jaki opis aa jekie zdjęcia ehhh, swoja dorogą co oznacza "trąbienie wsiadanego" ?? ehm ehm :-D
Odpowiedz
#36
Aga84 napisał(a):swoja dorogą co oznacza "trąbienie wsiadanego" ?? ehm ehm :-D
-swoistym mistrzem 'tej: ceremonii jest "człowiek z reguły małomówiący- ale nie chwaląc się i ja mam niespozyte pokłady do ... ów hejnału grania - a wsio zależy od "podjadania"
-można to usłyszeć- jak bąknąć , ale nie koniecznie wąchnąć.
Odpowiedz
#37
To ja z innej beczki pytanie: Jak w praktyce sprawuje się taka oto przyczepka na takich wyjazdach? => https://plus.google.com/photos/10212323 ... 0699816230

Na allegro kosztuje mniej niż sakwy, pojemność ma dużo większą no i nie obciąża tak roweru, więc tak na chłopski rozum na papierze wygląda super. A jak jest w rzeczywistości?
Odpowiedz
#38
Przyczepka ogólnie nie jest źle na podjazdach się ciągnie skrzypi czasami na zjazdach po dobrej nawierzchni nie ma problemu.Natomiast sakwa która jest w zestawie przemaka i jest dziurawa przeciera się słabej jakości.Koło przed wyjazdem centrowałem i wymieniłem oponę oryginalna szybko się ścierał. Szybko zamykacze dołączone do zestawu są słabe pękają podobno ja nie używałem. Ogólnie przy sztywnym dobrym połączeniu z rowerem przyczepka nie jest taka zła.
Plusy:
-jedna sakwa w której masz wszystko;
-lekka wytrzymała konstrukcja przyczepki;
-nie rzuca na boki mimo szybkiej jazdy;
-daje rade w lekkim terenie,
Minusy:
-sakwa z zestawu przemaka, przeciera się (nie jest to Crosso);
-skrzypienie konstrukcji podczas jazdy;
-potrzebna druga osoba do zapięcia jej do roweru
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości