Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3-5.05.2013, W krainę ojca Mateusza
Pewnie,że miło!Ale kiedy i gdzie znowu jedziemy?
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
"JAK ŻYĆ"Jestem,jestem. Witajcie,witajcie. Sorki że tak późno pisze,sprawdzałem czy jestem zrobiony z drewna i tak się zeszło.Ci co byli znają historię Pinokia :oops:.Były sprawy domowe i osobiste ważne bardzo dla mnie i nie miałem głowy.Ale między czasie myślałem o naszej cudnej wyprawie.Dzięki wszystkim bardzo za tą,tę wycieczkę.Tak jak pisaliście,dzięki Jurkowi za ogarnięcie tematu.Jak zawsze perfekt organizacja.Szkoda mi że prom nie jeździł :-( .Dzięki za to że mogłem być z Wami.TO LUBIĘ :mrgreen:Było,pod górę,potem z górki,mokro,śmiesznie,wesoło warto było.Widzieliśmy zwiastun SZKLANEJ PUŁAPKI 6.I wiele wiele innych historyjek z naszym udziałem.Z taką ekipą to można jechać,jechać i jechać :mrgreen:Jestem zadowolony cały :lol: DZIĘKI. Dzięki ekipom odprowadzającym nas,Panu przewodnikowi sandomierskiemu i jednej ekipie witającej nas.Dobrze że jesteście.Teraz tylko"JAK ŻYĆ"
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
Tak, tak. Po tych swoich ekscesach ;-) musiałeś zobaczyć jaki jest klimat i dopiero się pojawiłeś :-P . Ale Dobrze Że Jesteś. Zgłoszeń o pożarach w Twoich stronach nie słyszałem więc chyba wszystko w porządku :lol: Jak to się człowiek całe życie nawet na bajkach uczy ;-) .
Więc może będzie jeszcze okazja gdzieś razem pojechać i jechać, i jechać :mrgreen:
No i naucz się w końcu te zdjęcia z aparatu zrzucać.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
Moja porcja fotek:
https://picasaweb.google.com/urbidysk/3 ... vV6ZSJ0wE#
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
Nie komentować , że tak późno ;-)

Śladami Ojca Mateusza - Sandomierz, day 1

Śladami Ojca Mateusza - Sandomierz, day 2

Śladami Ojca Mateusza - Sandomierz, day 3

Film 1 - Zjazd błotnistym wąwozem

Film 2 - Zamek Krzyżtopór
Odpowiedz
:-D :-D :-D ale czaaad tak po długiej przerwie wrócić wspomnieniami do tej wyprawy ;-) Dzięki Iron79!!! A do tego od razu łatwiej nastawiać się na mokrą pogodę pielgrzymkową ;-)

p.s. ciekawe gdzie są zdjęcia od mraugorzaty... ;-) :-P
Odpowiedz
renania napisał(a):p.s. ciekawe gdzie są zdjęcia od mraugorzaty...
Kurcze, a już liczyłam na to, że zapomnieliście że miałam aparat :-P (nie cierpię wrzucać zdjęć na picassę... brrrry :-? )
PROSZĘ BARDZO :-)

(chociaż aż wstyd pokazywać, fotograf ze mnie żaden, następnym razem jadę bez aparatu, lżej będzie :-P )
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
Czekamy jeszcze tylko na Joziego i jego film z GOPRO :lol: , Jacku teraz musisz się sprężyć
Odpowiedz
Wzruszyłem się z lekka wracając do tamtych chwil :-)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości