Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3-5.05.2013, W krainę ojca Mateusza
#31
Słuchajcie, trzeba szybko się decydować co do wyjazdu. A to za sprawą noclegów. Wstępne rozeznanie pokazuje, że mogą być problemy bo to szczególny weekend. Tak, że proszę o potwierdzanie do dwóch - trzech dni i na tę ilość będę próbował załatwiać noclegi. Później już na własną rękę. Być może zmienię koncepcję wyjazdu tzn dwa noclegi w Sandomierzu bo szkoda nie wykorzystać tych okolic jak np. Ujazd http://www.google.pl/imgres?imgurl=http ... AQ&dur=214 i w koncepcji powrotu pociagiem ze Stalowej https://www.google.pl/search?hl=pl&gs_r ... B700%3B444
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#32
Witam,
jeszcze ja byłbym chętny na ten wyjazd - przed momentem zarejestrowałem się na forum i przywitałem w odpowiednim ku temu dziale. Jeszcze nie miałem okazji z Wami jeździć, ale liczę, że wkrótce będziemy mieli sposobność, aby się poznać, zapewne jeszcze przed weekendem majowym :-)
Odpowiedz
#33
Potwierdzam chęć wyjazdu. Z Ujazdem to niezły pomysł - jak padła pierwsza propozycja trasy, pierwsze co zrobiłem, to sprawdziłem jak bardzo trzeba by zboczyć z trasy Sandomierz - Solec, aby zahaczyć o Ujazd. Sprawdzałem tylko teoretycznie, ale widzę, że może okazać się to możliwe do realizacji Smile Byle tylko zima nas nie zaskoczyła Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#34
Jurku ja też chcę Wam towarzyszyć :-) , jest jeszcze miejsce ? ewentualnie dwa to może Joziego namówię
Odpowiedz
#35
Jurek napisał, że może jechać 15 osób, ja policzyłam do Damiana.s i wyszło mi 13 ;-)

Raczej nikogo nie pominęłam, ale sprawdź ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#36
mraugorzata napisał(a):Jurek napisał, że może jechać 15 osób, ja policzyłam do Damiana.s i wyszło mi 13 ;-)

Raczej nikogo nie pominęłam, ale sprawdź ;-)

Też sobie liczyłem ;-) , ale wiesz jak to bywa czasem z ustawkami ..wpisów jest kilka a na miejscu jest przeważnie więcej Big Grin
Odpowiedz
#37
Jeśli można, to dla mnie: ja + 1.
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz
#38
Jeśli są jeszcze miejsca to zgłaszam się z ogromną chęcią Smile !!! Miło będzie znowu pedałować z RL Wink a przy okazji przyspieszę swój zakup kasku i sakw Smile Oczywiście liczę na małą pomoc doświadczonych forumowiczów :mrgreen:
Odpowiedz
#39
renania napisał(a):Jeśli są jeszcze miejsca to zgłaszam się z ogromną chęcią Smile !!! Miło będzie znowu pedałować z RL Wink a przy okazji przyspieszę swój zakup kasku i sakw Smile Oczywiście liczę na małą pomoc doświadczonych forumowiczów :mrgreen:
A mi zostało tylko zakupić rower, resztę już mam :mrgreen: :-P
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz
#40
renania napisał(a):..... a przy okazji przyspieszę swój zakup kasku i sakw Smile ...

sakwy powiadasz ..? ja mam zamiar zmieścić się w małym plecaku :-? dziś w lidlu widziałem damskie kaski crivit , szału nie ma ale może ci się spodobają
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości