Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II Lubelski Festiwal Rowerowy
#21
Witam! Dorzucę i swoje fotograficzne 0,03 zł. Niestety, zdjęć z downhill`u nie ma, bo akumulatorów nie naładowałem :oops: i mi padł aparat.
Pozdrawiam
Tegwoj
Odpowiedz
#22
pawel kapitalne fotki. Szczególnie te na których ja jestem.

Ci którzy nie wystartowali, niech się wybiorą objechać sobie trasę. Na prawdę warto.
Za jej wytyczenie organizatorom należy się duże piwo i wpier...nicz. :lol:
Odpowiedz
#23
Trasa troche za ostra dla ludzi bez SPD, kaseta 11-28T i 54cm gornej rury z krotkim mostkiem - Nie ma to jak pozyczony scott contessa od dziewczyny ;P
No i jeszcze to wesele dnia poprzedniego i poprawiny zaraz po zawodach Confusedhock:

Dobrze było w kazdym razie, nie bylo tak duzo dubli Wink

Co było do wygrania w losowaniu tak apropo? Niestety nie moglem zostac, czas bylo wracac na wesele
Odpowiedz
#24
Jakieś bidony ,malowanki ;D ,plecak Bergsona jeden większy drugi taki szkolny Wink
Odpowiedz
#25
Paweł, czegoś tak ostro cisnął a potem nagle Cie zbrakło na trasie? ;-)
Odpowiedz
#26
Kuczy,to była bardziej wina T. Bali Big Grin

a,jakby co to mam troche fotek(prawie każdego z M1,M2) więc piszcie na PW Wink
Odpowiedz
#27
Niczyja wina... aa jak czyjaś to tylko moja... zero posiłku przed startem... żadnych bananów ,żeli ,batonów i miałem nadzieję ze przejade na bidonach z węglowodanami,a odpadłem po prostu gdy musiałem ustąpić miejsca zwycięzcy klasyfikacji ogolnej bo był tym szybszym zawodnikiem Smile aa gdy odbijałem w prawo wpadłem w koleinę wyrytą przez crossy ;D no i jak wypialem sie z spd ratujac sie podparciem nogami ,nagle w nogach skurcze i koniec; | siadłem jakos i dojechalem tylko pod banery... Gratuluję naszym zawodnikom Smile Damianowi, Bartkowi.B,Sebie ,Bartkowi.S i Tomkowi.M Wink Następnym razem się nie poddam i postaram się przynajmniej jakoś dojechaćSmile
Odpowiedz
#28
Witam,

Wczoraj się spóźniłem na zawody w M3, pomyliłem godziny. Sad
A dzisiaj przejechałem tę trasę kilka razy na oponkach prawie slickach, polecam super adrenalina, jak nie ma "trzymania", kilka razy nie wiem jak udało mi się obronić przed glebą.
Dodam, że nie mam porównania do innych XC, ale IMHO trasa nie była zbyt trudna, a "ujechać" się można wszędzie.

Jutro lub po jutrze założe Phytony i przejadę "na spokojnie" traskę kilka razy - to wciąga !

Jeszcze ok 18 była prawie cała otaśmowana trasa.

Pozdr.

R...

Mazovia MTB nr 70
Mediana
Merida 575, 580, 903

[Obrazek: u6030y2012v3.gif]
Odpowiedz
#29
Ja sobie pojeżdzę jutro zdam relacjie jak mi trasa podeszła ;-)
KMJ micro systems technology corporation
Odpowiedz
#30
fotobiker napisał(a):to była bardziej wina T. Bali

Potwierdzam, kiedy wyprzedzał Pawła podmuch był tak, silny że zepchnął go z trasy. I tak skończyło się szczęśliwie, na filmiku z pierwszych zawodów widać co się stało zawodnikowi, o którego się otarł podczas dublowania.


Tutaj kolejna fotorelacja z imprezy:
http://picasaweb.google.com/sbKarcer/II ... lRowerowy#


Kuczy dzięki za doping. Od trzeciej rundy umierałem, ale głupio było się wycofać jak koledzy patrzą. :-P
Prawdziwą wolność czujesz kiedy wiatr hula między twoimi jajkami.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości