Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II Lubelski Festiwal Rowerowy
#31
Nie ma sprawy :-) Sam wiem jak to jest jak ktoś coś krzyknie więc nieomieszkałem się pojawić :-D Choć i tak najbardziej rozbawił mnie Damian, który dopiero po jakimś czasie poznał, że ja to ja :-P

A tak na poważnie jeśli już został poruszony Tomek Bala to muszę powiedzieć, że z boku to kosmicznie wygląda jak on ciśnie... Nie wiem czym go karmili, ale patrząc tak o to faktcznie ciśnie jak robot (czy cyborg, jak było na filmiku z zeszłego roku ;-)). Aż mnie mocno ciekawi jak ciśnie światowa czołówka... :-D
Odpowiedz
#32
Co do Bali to słyszałem że na mistrzostwach Polski dostał podwójny dublet i został zdyskwalifikowany :O
Odpowiedz
#33
Dyskwalifikacja jest jak złamiesz przepisy. Jak Ci ktoś wsadza dubla to nie łamiesz przepisów. Co najwyżej mogą Cię zdjąć z trasy - czasem jest taki zapis, że jak dostaniesz dubla to musisz zejść.

A Tomek był w miarę wysoko na MP, w necie gdzieś wyniki są.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#34
No to sory,tak mi ktoś powiedział Tongue
Odpowiedz
#35
Tomek był 30 na ponad 80 startujących. Dostał jednego dubla. Patrząc na wyniki to i tak wielki szacunek bo niektórzy dostali 3 duble.

http://mp-mtb-2009.piateksport.pl/pdf/0 ... wyniki.pdf
Odpowiedz
#36
No pewnie,tym bardziej że Tomek chyba jako jedyny nie nalezał do żadnego klubu
Odpowiedz
#37
Jako jedyny jechał na sztywnym widelcu. Było kilku niezrzeszonych w tym chłopaki z LKKG jechali jako niezrzeszeni. Nie wiem gdzie usłyszałeś o tej dyskwalifikacji fotobiker ale ktoś niezłych bajek Ci naopowiadał. Byłem na MP i wiem, że Tomek Bala chyba nie miał najlepszego dnia do jazdy, poza tym trasa była dosyć kamienista i jazdę na niej ze sztywnym widelcem można zaliczyć do desperackich czynów.
Koniec OT

Kuczy przez dwa okrążenia mój mózg przetwarzał kto do mnie krzyczy :-P
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości