Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6.04 Sobota Lukoil J. PawłaII godz.: 8:00
#11
Andrzejq, kolego mój sympatyczny
i to mi sie własnie w Tobie podoba, najważniejsze żeby mieć przyjemność z jazdy.

Dziękuję, serdecznie pozdrawiam.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#12
Po zdjęciach powiem ,że styczniowy Kazimierz wyglądał dużo bardziej wiosennie niż kwietniowy ….., no ale w końcu już w tym nadchodzącym tygodniu wiosna ma przyjść.
Odpowiedz
#13
no ładnie denaturat :mrgreen: ładnie panowie, ogromniasty szacunek i fajne foty ;-)
Odpowiedz
#14
To chyba są stare zdjęcia :-P Denaturat teraz jest koloru jak CZYSTA nasza woda :oops:
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#15
endriu68 napisał(a):Marioxik ma wszędzie znajome , w Bytomiu, w Opolu , w Kostrzynie
Nie wiem, skąd wziąłeś Opole, tam akurat nie mam (znaczy miałem, tylko że wyjechały z Opola dawno temu :mrgreenSmile ... ale Kostrzyn i Bytom jak najbardziej Wink.
Gdybyś potrzebował miejsca na jakieś międzylądowanie, daj znać. Ale Ty tylko tak gadasz, a jak przyjdzie co do czego, to pewnie tak jak ostatnio, kiedy wszystko już będzie nagrane i pozałatwiane, miejsce i urocza Koleżanka będą czekać, to wtedy strach Cię obleci i znów zwiejesz daleko, wybierając męskie towarzystwo :-P. Pozwoliłeś, żeby Kobieta na Ciebie czekała i się nie doczekała? Ech... Andrzeju... :|
A tak wracając do tematu, to gratulacje za kolejną kazimierską sobotę Smile..
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#16
mariox napisał(a):tam akurat nie mam (znaczy miałem
:!: :!: :!:
cały el kapitano,
lepiej" wicewodzu "pomyśl o majowej krainie Kazika Wielkiego, czy chciałbyś kwiatki złożyć na miejscu "jej" stracenia i jak połączyć owe profanum z "napadem" na skarbnika i jego haremową świtę. Mi się pomyliła sobota z niedzielą i czy byłby sens robić 2 dniowy wypad , przez Kazik. do krainy ojca Żmijewskiego.?
Może miałby jeszcze ktoś ochotę zrobić taki szlak?- na 2 dni

http://www.bikemap.net/route/2026046?13 ... pe=roadmap

Ty masz takie wspaniałe pomysły, no i liczę na nocleg u Twoich "znajomych''
Odpowiedz
#17
Endriu, wiesz, że z Tobą to wszędzie pojadę, bo każda taka ustawka, chociażby była tylko po bułki do sklepu za rogiem, z czasem urośnie do rangi legendy, a atrakcje jej towarzyszące pozwolą nazwać ją "kultową". Niestety, w tenże długi weekend planuję zwiedzać ciut bardziej pofałdowane tereny. Kraina Ojca Mateusza słynie z ogromnej przestępczości, tak wielkiej, że Policja nie daje sobie z nią rady i potrzebuje wsparcia księdza, więc nie wiem, czy byśmy byli bezpieczni (no, chyba że pojechałaby z nami Twoja Iwonka, wtedy wbijam na bank :mrgreenSmile
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości