Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siodła selle Italia
#1
Witam
Orientuję się ktoś gdzie w Lublinie można dostac siodła selle. Przed zakupem chciałbym sobie pomacać i zobaczyć jak to wygląda na żywo (ewentualnie usiąść :-> ).Ostatnio szukając opon Kendy karma odwiedziłem 8 sklepów i opon nie znalazłem ,więc przed wyprawą po siodło chciałbym wiedzieć gdzie warto zajechać.
pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
W Inżynierii Rowerowej na Rusałce powinni mieć do pomacania Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#3
jakieś selle widziałem w IntiSport za bramą krakowską
Odpowiedz
#4
są też w Decathlonie, tam się nawet da pojeździć... :-P
Odpowiedz
#5
Co do karm mozesz pytac mnie bo je mam
Odpowiedz
#6
Dzieki za informację. Pod koniec tygodnia odwiedzę te sklepy.
ps. Michale opony zamówiłem na alledrogo i już są zamontowane . :->
Odpowiedz
#7
Moja stycznosc z selle italia była krótka i bolesnaSmile A co do opon bedziesz zadowolony choc na blocie nie spodziewaj sie rewelacji
Odpowiedz
#8
Tak sobie przegladalem temat i postanowilem dac glos. Kupilem takie siodelko na poczatku lata, zelowe szerokie. Stare niby i dobre bylo ale chyba nie na moja koscista rzyc. Pierwsze wrazenie bylo super, mieciutko i na starym bicyklu bez amortyzacji jezdzilo sie pieknie. W trakcie pierwszego miesiaca uzytkowania podpadaly takie plastikowe pierdolki dajace ladniejszy wyglad. Zaplacilem za to siodelko kolo 70 zl, co jak na zelowe siodelko jest b. niska cena, w takich kosztach nigdzie bym nie kupil czegos tak wygodnego. Po paru miesiacach uzytkowania codziennego siodelko nadal zdaje egzamin, a zaznaczam ze jezdzilem na nim do pracy codziennie i czesto w zwyklych dzinsach z grubym szwem. Teraz wyczailem do niego niedroga sakwe tej samej firmy ktora ma jakis tam system mocowania przystosowanego akurat do siodelek Selle Italia, cena okolo 65 zl wiec tez nie tak bardzo drogo. Jak na moj gust siodla godne polecenia i nie drenuja zbytnio kieszeni, wbrew opiniom ze tanie nie moze byc dobre to akurat spelnilo zadanie.
Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości