Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A może tak wycieczka na Wiejską do Sejmu?
#1
Jest opcja żeby się wybrać na zwiedzanie Sejmu.Taki wypadzik na jeden dzień,niestety na tygodniu.Jedziemy powiedzmy na 2 samochody os.lub 1 busik.Może by był ktoś chętny.Temat na cieplejsze miesiąc e.Może tam nic ciekawego nie ma,ale zawsze można jakieś gadżety dostać,kupić lub spotkać KOGOŚ :mrgreen:No i być w Sejmie Confusedhock:
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#2
Ale wymyśliłeś.
Na cieplejsze miesiące to wszyscy czekają aby gdzieś dalej rowerem pojechać.
A może dołączyć Muzeum Powstania Warszawskiego?
Bo tylko na Wiejską d..ę wozić to od tego "posły są" :mrgreen:
W rozszerzonej wersji może i bym się pisał.
No i chyba nie bardzo cieplejsze miesiące bo wtedy "oni" mają przerwę urlopową a w budynku coroczne remonty :mrgreen:
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#3
W Wawie polecam jeszcze Centrum Kopernik, Muzeum Techniki przy Pałacu Kultury i Muzeum Motoryzacji na Filtrowej (bilet normalny 6zł a jest co obejrzeć). Być może też bym się pisał na taką wycieczkę, nawet swoją lubą bym wyciągnął tylko jakiś termin trzeba by ustalić Smile
"To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące."
Odpowiedz
#4
mani_73 napisał(a):Jest opcja żeby się wybrać na zwiedzanie Sejmu.Taki wypadzik na jeden dzień,niestety na tygodniu.Jedziemy powiedzmy na 2 samochody os.lub 1 busik.Może by był ktoś chętny.Temat na cieplejsze miesiąc e.Może tam nic ciekawego nie ma,ale zawsze można jakieś gadżety dostać,kupić lub spotkać KOGOŚ :mrgreen:No i być w Sejmie Confusedhock:

Dziadkowi granat też wzieli więc nie jadę :-P
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#5
A to nie lepiej i bliżej do Zoo w Zamościu? ;D
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#6
Czy mielibyśmy dostęp do bufetu :?:
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#7
tak do Muzeum Powstania Warszawskiego owszem a sejm?? szczerze nie byłam nigdy i nie zamierzam :!:
Odpowiedz
#8
Ja byłem w sejmie i nie polecam. Dla mnie to strata czasu. Już lepiej do muzeum Powstania wybrać się na dłużej...
Odpowiedz
#9
myślałem, że ktoś wymyślił to na prima aprilis, ale nie ...
czy dlatego w gorące miesiące, że w sejmie mają(?) klimatyzację? ale to można sobie pójść do jakiegoś większego marketu ...
a może dlatego, że nie mają klimy a sport ma polegać na badaniu wytrzymałości na duchotę?
czy dla jakiego innego sportu ta propozycja ustawki?
Biała Dama, pilotka, Błękitny Peugeot, czerwony składak
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości