Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ławeczka do ćwiczeń
#21
Dobra dzięki chłopaki za rady. Nawet nie zwróciłem uwagi na wymiary tych talerzy faktycznie mogą być czymś dociążane oprócz żelaza. Nie potrzebuję żadnych gumowych otoczek. W takim razie wezmę sobie z marbo, przynajmniej sprawdzona firma i polska. Bart na południowej tam mają sklep czy tylko punkt odbioru towaru ?
Co do ćwiczeń to jak mówiłem mam kilka jakiś gratów w domu hantelki, sprężynę itp. i coś tam ćwiczę. Dodatkowo też ćwiczenia bez obciążenia np. pompki itp. Mam nadzieję że się nie zrażę a sprzęt trzeba kupić żeby ćwiczyć jak z rowerem. :-P
Nie należę do grona ludzi którzy się napalają kupują a potem to wszystko leży w piwnicy.
W takim razie nie będę kombinował z jakimiś gryfami olimpijskimi bo to drogie coś lepszej klasy. Taki "zwykły" wystarczy i z czasem się coś dokupi do niego. Czyli wszytsko już jasne. ;-)
Odpowiedz
#22
Patryk napisał(a):Bart na południowej tam mają sklep czy tylko punkt odbioru towaru ?
Tylko odbiór, tyle że trzeba czekać ok. 2tyg., dlatego że wysyłają busa dopiero jak zbiorą trochę zamówień na dany region/miasto.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#23
Idz na silownie. Bedziesz mial full sprzetu, pocwiczysz jak nalezy. Bedziesz mial trenera i kolegow karkow gabarytow Barta albo Kolosa z tego forum, ktorzy beda Cie motywowac do cwiczen.
Odpowiedz
#24
no żeby coś rosło to musi też z czego rosnąćSmile

po pierwsze zwiększ masę
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#25
Peke napisał(a):po pierwsze zwiększ masę
Taa, najpierw masa, potem rzeźba:
[Obrazek: 17757_500703816634169_1741242404_n.jpg]
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#26
Ej ej zaraz zaraz nie chcę mieć łapy jak bochenek chlepa. To będzie sie wiązało z wydatkiem na nowe ciuchy. Kompletnie się to nie kalkuluje. Chciałem trochę poćwiczyć po prostu tyle. Na siłkę nie chce się zapisać bo to obowiązek a ja nie mam czasu jeszcze wieczorami latać na pakernię.
Odpowiedz
#27
zanim będziesz zmuszony wymienić garderobę to minie duuuuużo czasu ;-)
Odpowiedz
#28
a tam od razu wymiana garderoby...przypakowany facet w obcisłych ciuszkach, to podobno okaz męskości;d
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości