Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20.08, godz.18, ścieżka przy Grafie
#11
To nie wiem, na którą ustawkę jechać, bo są aż dwie do wyboru. Mam tylko godzinkę na pojeżdżenie, więc i tak będę odłączał się wcześniej. Tylko jak skomplikowana trasa to będzie problem z drogą powrotną...
Odpowiedz
#12
kylos napisał(a):Może nawet część grupy asfaltowej da się namówić na część terenową
A!, a!, a!, nic z tego kolego! :mrgreen: , nie wiesz co tracisz :-D , dzisiaj podstawiamy dobrą "lokomotywę", więc chłodnego wiaterku w twarz nie będzie nam brakować, a przecież tak gorąco, szczególnie da się to odczuć jadąc przez pola, łąki, piaski :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...
Odpowiedz
#13
To już nie wiem w końcu, podobno Wasza ustawka to tylko asfaltowa ze względu na to, iż część grupy asfaltowej ma niedostosowane koła do pól i łąk ;D
Odpowiedz
#14
Bart napisał(a):(...)
A!, a!, a!, nic z tego kolego! :mrgreen: , nie wiesz co tracisz :-D , dzisiaj podstawiamy dobrą "lokomotywę", więc chłodnego wiaterku w twarz nie będzie nam brakować, a przecież tak gorąco, szczególnie da się to odczuć jadąc przez pola, łąki, piaski :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...

Co ta dywersja? ;-)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#15
Tak, żebyście mogli nam pozazdrościć to dodam, że nasza ustawka miała nawet dwa warianty trasy jednocześnie. ;-) Ja musiałem szybciej wrócić, więc za Pliszczynem się odłączyłem. Reszcie grupy wyjdzie pewnie zdecydowanie ponad planowane 35km, a na polnych drogach tempo wcale nie było wolne.

Dziękuję Jurku za wytłumaczenie mi trasy, którą miałem się kierować. Pomimo, że nie znałem terenu, trafiłem bez problemu z powrotem.

Pozdrawiam współuczestników!
Odpowiedz
#16
To nieładnie pisać, że jest się zadowolonym z trasy, którą się układało :mrgreen: , ale cieszę się bo przejechaliśmy przez wąwóz (Poprzeczne doły), przez który zawsze chciałem przejechać. Trochę tego klimatu można zobaczyć już na zdjęciach w galerii RL. Było nas czternaścioro. Była oczywiście :-D przygoda z dętką co wpłynęło, że wyszedł nam trochę nocny patrol, ale było super. Musimy ten wąwóz powtórzyć kiedyś za dnia.
Trasa http://gpsies.com/mapOnly.do?fileId=cjm ... Leave=true

Zapomniałem. Podziękowanie dla Eli i jej brata za podprowadzenie nas w końcówce trasy
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#17
Tak dzisiaj była bardzo fajnie chociaż jechałem 1 raz jestem bardzo zadowolony jaka trasę pokonałem. Trochę zabawy było Dziękuję wszystkim za milo spędzony czas :-) pozdrawiam wszystkich co jechali
Odpowiedz
#18
dziękuję za jazdę bardzo mi się podobało, tępo w sam raz Big Grin pozdrawaim wszystkich
Odpowiedz
#19
Jak ruszaliśmy to widziałem, że nie wszyscy mają lampki (chyba, że mieli w plecakach to przepraszam), a było wiadomo o jakiej godzinie przyjdzie wracać. Ponadto zawsze coś nieplanowanego może wypaść. To zestaw obowiązkowy i bez tego nie powinno się wpuszczać na ustawkę. Przecież mamy dawać dobry przykład.

Potem się mija batmanów na trasie!
Odpowiedz
#20
Grzegorzk napisał(a):widziałem, że nie wszyscy mają lampki (...) To zestaw obowiązkowy i bez tego nie powinno się wpuszczać na ustawkę.
To bardzo dobry pomysł, imo wiadomo, że ustawki o 18 kończą się po zmroku (a już na pewno jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że tak będzie), więc lampki powinny być obowiązkowe. I żadne tłumaczenie typu "schowam się w peletonie" nie powinno mieć miejsca. Nikt nikogo nie będzie pilnował i na siłę zawracał czy szukał mu lampek w plecaku Big Grin ale powinniśmy się poczuwać do tego, żeby lampki na ustawki zabierać. A jak ktoś nie ma to jedzie do sklepu i kupuje, albo zostaje w domu.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości