Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
kylos   20-08-2009, 22:05
#21
No no Smile Super ustawka! Teren, te wąwozy, piaszczyste drogi, mnóstwo pyłu, zachód słońca... no i my rowerzyści ;D To wszystko stworzyło tak wyśmienity klimat, że wszyscy inni mogą nam pozazdrościć Smile Pozdrawiam 2 óch kolegów którzy towarzyszyli mi do skrzyżowania Sikorskiego-Solidarności ;D I na koniec pozdr dla wszystkich uczestników i niezdecydowanych odnośnie tych ustawek ^^
Zebi   20-08-2009, 22:17
#22
No świetna ustawka, dużo terenu, ten wąwóz był świetny, oby więcej takich ustawek. :-D
Kylos pozdro, jednym z nich byłem ja i pozdrowienia dla całej reszty. :-)
kylos   20-08-2009, 22:23
#23
Hm a to Ty jesteś z Węglina, tak? ;D Bo ten drugi kolega to z Jastkowa co złapał kapcia jak dobrze kojarzę. W każdym bądź razie dlaczego skręciłeś w prawo na górki ? ;>
mariox   20-08-2009, 22:32
#24
No to ja się znów witam na ustawkach po dłuższej przerwie. Było miło, sporo nowych twarzy. Trasa wg mojej aparatury: http://infobot.pl/r/1ots (prawie jak u Jurka :mrgreen: ).
Dzięki i pozdrawiam

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
marecky   20-08-2009, 22:40
#25
fajna ustawka, trasa na prawdę świetna, wąwozy szczególnie, co prawda późno się to skończyło ale wypadki z gumami się zdarzają :-) każdemu się może zdarzyć

teraz kilka słów o rowerzystach, czyli nas:
nie wiem czy ktoś mnie poprze ale chyba na prawdę trzeba będzie przynajmniej naoczne oględziny rowerów robić, dziś byłem świadkiem dwóch sytuacji:

1. słyszałem jedną rozmowę zaraz po wyruszeniu i jeden z kompanów przyznał się w niej swojemu rozmówcy, że ma niesprawny tylny hamulec bo i tak go nie używa :!: ludzie, pogięło was :?: jedziecie w grupie i trzeba mieć na uwadze, że można się na kogoś wpakowac jak nie wyhamujecie :!:

2. kolega, który dziś zmieniał przełożenia ręką na koronkach korby troszke mnie zaniepokoił, może to tylko moje odczucie ale zagrożenie sprawiał

Oczywiście to tylko moje odczucia, możecie się nie zgadzać.
PrażonyRabarbar   20-08-2009, 23:09
#26
marecky napisał(a):2. kolega, który dziś zmieniał przełożenia ręką na koronkach korby troszke mnie zaniepokoił, może to tylko moje odczucie ale zagrożenie sprawiał

W trakcie jazdy :!: :!: :!: :?:
Łaaaaał, chce poznać tego hardcorowca ;-)

§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
KermitOZ   20-08-2009, 23:21
#27
marecky napisał(a):zmieniał przełożenia ręką na koronkach korby
Hardkor Big Grin

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
PaWeL1656   20-08-2009, 23:24
#28
hehe jak nie działaja to trzeba sobie jakoś radzić Smile ale trasa była superSmile
Abiks   20-08-2009, 23:38
#29
marecky napisał(a):1. słyszałem jedną rozmowę zaraz po wyruszeniu i jeden z kompanów przyznał się w niej swojemu rozmówcy, że ma niesprawny tylny hamulec bo i tak go nie używa :!: ludzie, pogięło was :?: jedziecie w grupie i trzeba mieć na uwadze, że można się na kogoś wpakować jak nie wyhamujecie :!:

Masz rację jest potrzebny tylni hamulec ale nie każdy ma pieniądze by kupić sobie nowe opony lub klocki hamulcowe i jeździ na startych zużytych dlatego któryś z nas używa tylko przedniego (ale tak żeby się nie wywalić) ;/
Abiks   20-08-2009, 23:42
#30
marecky napisał(a):2. kolega, który dziś zmieniał przełożenia ręką na koronkach korby troszke mnie zaniepokoił, może to tylko moje odczucie ale zagrożenie sprawiał

tak do tego też masz racje może i wygląda na nie bezpieczne ale jakoś w życiu trzeba sobie radzić Musiał bym stawać za każdym razem i schodzić z roweru i zmieniać przerzutki Niestety moi rodzice nie zarabiają ile bym chciał ale muszę sobie jakoś radzić bez tych przerzutek przednich
Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.