Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Śmierć rowerzystki na al. Unii Lubelskiej
#21
Frustraci przy takich okazjach zazwyczaj krzyczą dużo i głośno. Tak już mają. Internetowe portale to w końcu takie fajne miejsce, żeby anonimowo się powyżywać durnymi komentarzami.
Odpowiedz
#22
slonko_k napisał(a):Czytanie komentarzy pod takimi artykułami to idealny środek terapeutyczny dla osób mających zbyt niskie ciśnienie...

Zazwyczaj czytanie durnych komentarzy mnie nie rusza ale ten przebił wszystkie: Confusedhock:

kierowca (gość), 18.04.13, 08:46:19
Jeżeli ktoś chce jeździć na rowerze to niech jeździ po drogach nie uczęszczanych przez samochody (np. polnych, ścieszkach rowerowych które są w Lublinie itp.) a nie jak idiota blokować samochodom ruch na drogach wojewódzkich, np. Nałęczowskiej. Myślę że im wiecej tych głupoli zginie tym bezpieczniej będzie się jeździć.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#23
mariobiker napisał(a):Zazwyczaj czytanie durnych komentarzy mnie nie rusza ale ten przebił wszystkie: Confusedhock:

kierowca (gość), 18.04.13, 08:46:19
Jeżeli ktoś chce jeździć na rowerze to niech jeździ po drogach nie uczęszczanych przez samochody (np. polnych, ścieszkach rowerowych które są w Lublinie itp.) a nie jak idiota blokować samochodom ruch na drogach wojewódzkich, np. Nałęczowskiej. Myślę że im wiecej tych głupoli zginie tym bezpieczniej będzie się jeździć.

Troll roku 2013
Odpowiedz
#24
No coments...
Odpowiedz
#25
Dyskusja z 14 kwietnia br na moim profilu fb..

A: myślę, że to był wypadek...tak jak motocykliści giną pod kołami tirów, wystarczy podmuch powietrza i już się traci równowagę...tym bardziej jadąc rowerem..


D: To był wypadek, Agnieszko..potrzeba nam więcej kontrpasów w mieście, wtedy będzie mniej wypadków.. Dlatego też w środę jadę z innymi..


A: równie dobrze mogła jechać ścieżką rowerową... tak mi politycznie zajeżdża żałobą narodową


K: Niekoniecznie mogła jechać ścieżką, bo akurat na Unii Lubelskiej takiej nie ma, miała pełne prawo jechać ulicą... Dla wyszczególnienia, kobieta jechała chodnikiem, gdyż chodnik wzdłuż drogi, po której ruch pojazdów jest dozwolony z prędkością większą niż 50 km/h, wynosił co najmniej 2 m (w świetle prawa mogła się poruszać po nim tak samo jak i Ty). Komentarze w stylu: "Równie dobrze mogła jechać ścieżką rowerową" są co najmniej śmieszne i nie na poziomie... Jechała w miejscu gdzie miała do tego prawo, tak samo jak po ścieżce,powinna czuć się tam bezpiecznie, więc w ogóle nie rozumiem Twojego argumenty. Agnieszko, czy Ty idąc chodnikiem spodziewałabyś się, że za chwilę możesz zostać potrącona przez ciężarówkę? Trochę zrozumienia i szacunku... Żałoba narodowa to nie jest- jedynie pokazanie pamięci o zmarłej, zapalenie symbolicznych zniczy i w swoisty sposób apel w celu budowy większej ilości infrastruktury rowerowej, która nie oszukujmy się- kuleje w naszym mieście.

A: koleżanko, przestań mnie atakować...uważam że w Lublinie są też dużo ważniejsze wydatki a robienie afery z wypadku jest co najmniej niesmaczne... poprawmy jakość dróg i chodników, zadbajmy o objazdy dla tirów a potem martwmy się o infrastrukturę rowerową

K: Czy uważasz, że spokojny przejazd do miejsca wypadku i zapalenie zniczy to afera? Proszę Cię, bez przesady... Ile razy przejeżdzając samochodem widzisz krzyże przy drogach, czy zapalone znicze? To też według Ciebie afera? Rozumiem, że w mieście jest dużo wydatków, osobiście też jestem za budowaniem objazdów, ale to nie znaczy, że trzeba pomijać kwestie rowerzystów, których w mieście jest naprawdę sporo i którzy też są ruchem ulicznym. Swoją drogą nie rozumiem Twojej frustracji, mogło to spotkać każdego z nas, myślę, że każdy z nas ma prawo czuć się bezpiecznie, a ścieżki w dużym stopniu ograniczyłyby ilość wypadków z udziałem rowerzystów.


A: miejsce krzyży i zniczy jest na cmentarzach i w kościołach a nie na drogach żeby przerażać innych kierowców. Co najwyżej można umieścić znak ostrzegawczy ostrzegający o wypadkach...zresztą nie mam zamiaru wdawać się w dyskusje z kimś kto ma jedyne i słuszne zdanie, za stara jestem na takie sprowadzanie mnie do takiego poziomu

Mam nadzieję, że uczestnicy dyskusji nie będą mieli mi za złe..
W drogę!
Odpowiedz
#26
Policja poszukuje świadków tego tragicznego wypadku.

http://www.kurierlubelski.pl/artykul/87 ... ,id,t.html
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości