Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
29.08.2009r. [sobota] 16.30 [ustawka LKJ] Budka Suflera !
#21
kto jedzie na 100%???
Odpowiedz
#22
O ile nie będzie padać, to też pojadę. Możliwe że przy dobrej pogodzie będzie więcej osób, bo wycieczka do chodla jest przełożona na niedziele. :-)
Edit:mój błąd ale już oprawiłem, chodziło mi o trasę do chodla ;-)
Odpowiedz
#23
na jaką niedzieleTongue w Sobote jestBig Grin pisać kto będzieTongue
Odpowiedz
#24
jeśli nie będzie padać będę - choć druga ustawka też ciągle mnie kusi ;-)
marecky napisał(a):lustrzanką będziesz się bawił programami tematycznymi? wal na manualu :mrgreen:
mam ten sprzęcik ledwo trzy tygodnie - umiem wykorzystywać może 1/4 funkcji tego aparatu, a do manuala daleka droga :-P lustrzanki cyfrowe to nie to samo co manulne ;-)
Każdy człowiek ma prawo do życia, wolności oraz własności!
Odpowiedz
#25
Zebi, spoko Tongue sprawdzałem pogode i podobno jutro ma być 20 stopni w dzień i 9 w nocy. Więc jakies ubranie ze sobą trzeba zabrac swiateła i hamulceTongueP fajnie by było jak by się zjawiło pare osób :mrgreen:
Odpowiedz
#26
Pojawiło się trochę wątpliwości odnośnie dzisiejszego wyjazdu, ale jeśli nie będzie padać, to na pewno będę! Nie chcę nikogo zniechęcić, wszystko zależy od aktualnej pogody, aczkolwiek:
"Ważność: od godz. 09:00 dnia 29.08.2009 do godz. 05:00 dnia 30.08.2009
Obszar: Województwo lubelskie
Przebieg: Na całym obszarze przewiduje się wystąpienie opadów deszczu w wysokości średnio 20-30 mm w czasie ważności ostrzeżenia, punktowo do 50 mm. Opadom będą towarzyszyszyły burze, w burzy możliwe porywy wiatru do 80 km/h.
Skutki: Utrudnienia na terenach zurbanizowanych; utrudnienia komunikacyjne." źródło: pogodynka.pl

Na mapie satelitarnej już widać przesuwający się front:
http://www.sat24.com/frame.php?html=view&country=pl

Podobnie widać opady na stronie radarowej:
http://www.pogodynka.pl/radary.php

Zobaczymy może nas ominie Smile Smile
"Zwykły rower jest pojazdem napędzanym mięśniami. Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli." Anonim
Odpowiedz
#27
W takim razie ja chyba spasuję wszystko zależy jak pogoda się rozwinie - na onecie widnieje ładna deszczowa chmurka: http://pogoda.onet.pl/1,858,38,miasto.html
choć wczoraj cały dzień miał być zachmurzony a chmury zniknęły około 10:00 rano ;-)
Każdy człowiek ma prawo do życia, wolności oraz własności!
Odpowiedz
#28
No no, czekajmy jeszcze spokojnie na rozwój sytuacji, może będzie dobrze Smile W sumie pogoda nie może sprawić psikusa na koniec wakacji Tongue
"Zwykły rower jest pojazdem napędzanym mięśniami. Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli." Anonim
Odpowiedz
#29
Póki co wszystko aktualne, o 16.30 pod LKJ. Gdyby coś miało się zmienić będę pisał.
"Zwykły rower jest pojazdem napędzanym mięśniami. Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli." Anonim
Odpowiedz
#30
Wzmaga się wiatr i zbierają ciemne chmury nad Lublinem - deszcz wisi w powietrzu - ze względu na to oraz bolące nogi niestety rezygnuję z tej ustawki. przepraszam. mam nadzieję, że do jutra jedno i drugie minie ;-)
Każdy człowiek ma prawo do życia, wolności oraz własności!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości