Strony (4): 1 2 3 4   
kylos   20-08-2009, 22:33
#1
Siemka, chciałbym zaprosić kogo tylko można do wspólnej jazdy na otwarty koncert Budki Suflera, który odbędzie się w Nałęczowie dnia jak w temacie. Godziny koncertu nie znam, przypuszczam, że po godzinie 19 na łąkach Tongue Gdyby ktoś wiedział piszcie o której będzie koncert. Wiele jeszcze pozostało do ustalenia, trasa, trasa powrotna etc. ;D Powrót na pewno po zmierzchu byłby, więc obecność lampek rowerowych obowiązkowa! Odnośnie tempa jestem za takim jak zwykle czyli "lajtowe" :mrgreen: Godzina, która znajduje się w temacie zależeć będzie od tego o której koncert się zaczyna. Wszelkie propozycje mile widziane, temat założony na ponad tydzień wcześniej, by wszyscy zainteresowani mogli się z nim zapoznać i zaplanować ładnie sobotni wieczór (dzień po masie krytycznej), a także podzielić się własnymi uwagami odnośnie przebiegu tej wycieczki. Pozdrawiam serdecznie :-D
PaWeL1656   20-08-2009, 23:30
#2
Pomysł jest bardzo dobry ja bym pojechał napewno jak by się to udałoSmileSmile najlepiej jak by było jak najwięcej osób Wink
kylos   20-08-2009, 23:31
#3
No to mamy już 2 osoby Big Grin Kto jeszcze? Tongue Trzeba wykorzystać na maxa wakacje Wink

"Zwykły rower jest pojazdem napędzanym mięśniami. Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli." Anonim
paul67   20-08-2009, 23:35
#4
No Panowie! 29.08.2009 to jedziemy 400/24 a nie na Budkę Suflera :-D
kylos   20-08-2009, 23:40
#5
Są też i tacy którzy chcą pośmigać raczej rekreacyjnie hehe czyli średnia do 23kmh i zrobić tego dnia ok. 70 km ;D

"Zwykły rower jest pojazdem napędzanym mięśniami. Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli." Anonim
Tool_Man   21-08-2009, 07:53
#6
Ja jestem za Budką Suflera, ale co do mojej obecności to jeszcze potwierdzę.

Świat zwolnił, bass drży wciągam dym, zamykam oczy ...
jiyama   21-08-2009, 09:00
#7
Witam

Tego dnia poza BS odbywa sie tez lot balonówSmile doklaniej, IV Międzynarodowe Zawody Balonowe. Wiec zapowiada sie wyjazd fajnieSmile wiecej info na stronie kuriera lubelksiego
http://www.kurierlubelski.pl/module-dzi ... 75898.html

Pozdrawiam
kylos   21-08-2009, 10:24
#8
No no Wink O tych balonach to nie widziałem, tym bardziej warto pojechać moim zdaniem :] Gdybyśmy mieli już stworzoną jakąś grupę moglibyśmy się dogadać kto by mógł wziąć aparat :->

"Zwykły rower jest pojazdem napędzanym mięśniami. Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli." Anonim
Jurek S   21-08-2009, 10:57
#9
Z tego co czytałem impreza balonowa ma się odbyć dzień wcześniej 28 sierpnia (informacja z dzisiaj - impreza za tydzień)
Na te balony bym się wybrał, ale to założymy oddzielny temat, żeby nie mieszać dwóch wyjazdów.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Inula   21-08-2009, 16:11
#10
Zobaczę czy uda mi się wybłagać wolne w pracy...aczkolwiek nie nastawiam się na pozytywną odpowiedź ze strony szefa wszystkich szefów. Sad

Idąc za hasłem komentatora - fajnie byłoby byc cudownym dzieckiem "dwóch pedałów" Smile
Strony (4): 1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.