Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[28-08, g.18] Plac litewski - Masa krytyczna
#1
Zapraszam na kolejną Masę Krytyczną. Ostatnio bijemy wszelkie rekordy frekwencji. W czerwcu było nas 58, a w lipcu 62 osoby. Na jednej z ostatnich ustawek była także rekordowa liczba 32 osób. Czy rekord padnie i tym razem? Wszystko w naszych nogach Smile

A oto proponowana mapka przejazdu.

Pozostał tydzień, ale już teraz zakładam temat, żeby każdy zarezerwował sobie te dwie godziny w przyszły piątek i żebyśmy zwiększyli szanse na pobicie kolejnego rekordu. W końcu forum się rozrasta i szanse na to są duże Smile

I pamiętajcie, koniecznie zaopatrzcie się do tego czasu w światełka, bo pod koniec masy będzie już dosyć ciemno, a po masie zrobimy jakiś lajtowy wypadzik, dla tych, którym jeszcze będzie mało pedałowania tego dnia Smile

Zatem do zobaczenia na masie Smile A tak było ostatnio: klik!

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
#2
trasa fajna, bardzo blisko mnie. kilka podjazdów pod górke, kilka zjazdów, obawiam się tylko al. Krasnickich
[Obrazek: stats.jpg] 
#3
zaworek napisał(a):obawiam się tylko al. Krasnickich
Proszę nie szerzyć paniki. To jest bardzo krótki odcinek i nie wbijmy się gdzieś w środku tylko zaczynamy wjazd z ronda.
#4
Ja bym zahaczył jeszcze o Unicką, trasa wydaje się dosyć dobra...


No ja deklaruje się że stawię się na masie, jaki i na lajtowym wypadziku...
Piotrek.
#5
PiotrokeJ napisał(a):No ja deklaruje się że stawię się na masie, jaki i na lajtowym wypadziku...

Ja tak samo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
#6
kurka o 18:00 to zazwyczaj z pracy wracam ze Świdnika, jeśli będę czuł się na siłach to się stawię bezpośrednio :roll:
Każdy człowiek ma prawo do życia, wolności oraz własności!
#7
rower nie do końca zrobiony, ale nadeje się już do jazdy dziś testowałem i było ok. zdjęcie mojego składaka wdziałe 'nasze rowery'
do zobaczenia w piątek
[Obrazek: stats.jpg] 
#8
Ja jestem pod znakiem zapytania, gdyż jutro wyjeżdżam, a wracam właśnie 28 o godzinie 16 - 17. Jeśli się zmieszczę w tym przedziale godzinnym to jakoś dam radę, jeśli później no to raczej będzie kiepsko... Cry

Pozdrawiam
#9
Oczywiście obecny :!: :mrgreen:
Kobieta... zwodniczy demon w masce anioła tańcząc odbiera mi rozsądek...
[Obrazek: chill.jpg]
#10
hm.. a ma ktoś jakąś kózkę pożyczyć(mogą być i wigry ;-) )? :-P Bo będę w Lublinie w piątek i chętnie bym się z Wami przejechał i spotkał, ale mam zamiar podróżować autobusem.. i nie mam jak ze sobą roweru zabrać :-P
I pytam też tak lekko orientacyjnie bo pewność, że będę, to będę miał dopiero w środę..
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości