Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
21.08, lkj, godz. 18.00, lekki teren
#11
Jako rzekł Jurek trasę podrzucam poniżej:
http://infobot.pl/r/1oxX
Traska przyjemna, choć miejscami daje się odczuć brak deszczu, czyli nadmiar kurzu (żeby tylko nie było go za chwilę w nadmiarze ;-)).
Mnie wyszło door to door 54 km, natomiast LKJ - LKJ jak widać w opisie trasy na lewo od mapki.
Dzięki wszystkim za fajny wyjazd.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#12
Witam!
Było świetnie, raz teren raz asfalt, nikt się nie zgubił nie było kapci. No a do pełnej radości jazdy zabrakło Naszych Drogich Pań :-> . Podrzucam swoje fotograficzne wypociny .
Pozdrawiam
Starszy Ogonowy
Odpowiedz
#13
Świetna trasa, door to door wyszło mi 52km. Obyło się bez żadnych niespodzianek typu kapeć, tylko kurz dał się we znaki wszystkim. Rano czyściłem napęd i wygląda na to że jutro będę musiał to powtórzyć. :-)
Odpowiedz
#14
Zgadzam się z przedmówcami ;D Trasa naprawdę świetna! I bardzo zróżnicowana :-> A powiedziałbym, że wczoraj więcej km zrobiliśmy (być może przez bardziej strome podjazdy) :mrgreen: Na dzisiejszej trasie dobre piaski były, można było się posiłować trochę, choć mi i tak się nie udało dojechać na siodełku do końca :-> Za każdym razem nowe twarze na ustawkach ;-) No tylko właśnie szkoda, że dzisiaj żadna dziewczyna z nami nie jechała Undecided Ale może z czasem ^^
"Zwykły rower jest pojazdem napędzanym mięśniami. Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli." Anonim
Odpowiedz
#15
A co tu dużo gadać było świetnie i już :-P
Odpowiedz
#16
trasa była super. Tylko czasami troche dużo piasku i kurzu, ale ogólnie było super. ( na liczniku 65 km.) :mrgreen:
Odpowiedz
#17
Jak spojrzałem na zrzut trasy to stwierdziłem, że jeździliście totalnymi bezdrożami, ale rzut oka na mapę papierową i wszystko było jasne :-)
Odpowiedz
#18
podziękowania dla Jurka za świetna trasę ;-)
udany wypad ;-)
a mi skuknęło 109km :mrgreen:
dzięki wszystkim za lajtowy wypad
i do następnego :lol:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości