Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KFIAT, 24.04.2013, godz.17.30, LKJ
#21
Pierwsze koty za płoty, a właściwie KFIATy :-D . Wiosna nadrabia zaległości, powoli, ale widocznie. Nieśmiało napiszę, że pełna rekreacja chociaż ktoś tam coś wspominał, że jak na tempo pielgrzymkowe to trochę za szybko. :-P . Ale to Asia nam się tak rozjeździła :-D . Dzięki za sympatyczny wieczór. Trzy zdjęcia udało się zrobić i nawet z oznakami wiosny.
https://picasaweb.google.com/1038665338 ... AT24042013
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#22
Jak ja wam zazdroszczę wypadu :-P
Odpowiedz
#23
Również dziękuję za sympatyczną przejażdżkę :-). Gdzieś tam walcząc z wiatrem i wzniesieniem zostałam trochę w tyle :oops:, ale to tylko motywuje do częstszych przejażdżek rowerowych, bo podobno trening czyni mistrza :lol:. Niestety w międzyczasie tylna przerzutka zaczęła mi strzelać fochy i szwankować :-( więc rowerek jutro pędzi do serwisu, ale i tak warto było, bo "kfiatki" były przepiękne :-P
Odpowiedz
#24
Ostatni....nikt na forum nie przeprosi za zgubienie ludzi.Dobrze ze sie odnalezli.Kwiat ok,poznalem nowy zapach kwiatow,zapach obornika Confusedhock:
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#25
A tak na marginesie do Faziego,zaladowales zonie :-P :-P :-P
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#26
mani_73 napisał(a):Ostatni....nikt na forum nie przeprosi za zgubienie ludzi.(...)

Mówisz o sobie? :lol: Bo widziałem, że się rozkraczyłeś ;-) na ostatnim rozjeździe i nie wiedziałeś czy górą czy dołem pojechać :-P .
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#27
mani_73 napisał(a):A tak na marginesie do Faziego,zaladowales zonie :-P :-P :-P
No jasne, zdążyłem załadować żonie jeszcze przed meczem! :-) :-) :-)
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz
#28
Marcinie..też było 4-1 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#29
Jureczku,pojechałem jeszcze na kółeczko dookoła zalewu :lol: :lol:
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości