Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rowery Focus
#1
Od pewnego czasu rozglądam się za rowerem trekingowym. Szukałem wśród Unibike czy innych Merid, a ostatnio wpadły mi w oko rowery firmy Focus (grupa Wasgo). http://www.focus-bikes.com/int/en/bikes ... kking.html Jest to producent niemiecki, więc zakup takowego pozwoliłby nasycić kompleks najeźdźcy, aczkolwiek proszę o opinie dotyczące relacji ceny do osprzętu lub ewentualne inne uwagi. W mojej licznej ocenie rowery te są wyjątkowo lekkie w porównaniu z rowerami tego typu innych producentów, osprzęt też niczego sobie.

Dodam pytanie o zabezpieczenie rowerowe. Poproszę o opinie na temat zabezpieczeń firmy Knog, np. http://www.bicykle.com.pl/c-2_24/p-350/ ... og-bouncer. Na co zwrócić uwagę, może coś lepszego polecacie? Czy jednak zostać przy Kryptonitach?

Z góry dzięki za uwagi.
hyc, hyc!
Odpowiedz
#2
Focusa w dobrych cenach mają w Inżynierii Rowerowej na Rusałce. Rowery warte zainteresowania Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#3
Właśnie po wizycie w IR zainteresowałem się tą marką. Smile
hyc, hyc!
Odpowiedz
#4
Rowerki spoko, przyglądałem się i przymierzałem do super przełajki więc można brać i katować.
co do zabezpieczeń rowerowych - nie ma czegoś takiego ;], są tylko utrudniacze i umilacze kradzieży więc jestem zdania, że roweru nigdzie się nie zostawia na pastwę kradzieja tylko trzyma w dobrym miejscu Tongue
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#5
Arkus napisał(a):jestem zdania, że roweru nigdzie się nie zostawia na pastwę kradzieja tylko trzyma w dobrym miejscu Tongue
To jak mam jeździć po mieście? Samochodem? A może zabierać rower do pubu, urzędu, sklepu itd? Bez sensu. Parch na miasto, do tego dobry U-Lock (ja mam Kryptonite) i jest git.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#6
.. to było w odniesieniu do pomysłu zostawiania nowego roweru,
na miasto to faktycznie sprawny złom na którego nie ma chętnych z jakimś tam zamknięciem (też mam Kryptonite) - miałem do tego celu jakiegoś niemieckiego mieszczucha na którym już nawet marki nie idzie odczytać i pewnie kryptonite byłoby cenniejsze :-P
no ale już nie mam, kupiłem starego mondeo za 1300 zł w którym nie działają zamki, a samochód mogę odpalić śrubokrętem... i tak tłukę się na budowę już 2 rok nie zamykając samochodu i zostawiając gdzie mi pasuje - chętnych brak, a ja bez niego sobie budowy chałupy nie wyobrażam :lol:
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#7
focusy są fajne i ładne oraz bardzo smaczne i pożywne. Ja mam i gorąco polecam. Cóż tu można więcej dodać... Wyróżniają się spośród mas towaru napisem "made in germany" i choć nie wiem czy faktycznie są tam robione to dla mnie to w sumie atut (ta ew. świadomość, że to niemieckie urządzenie. Kojarzy się dobrze.
Patrioci forumowi, proszę mnie nie bić ;-) volkswagen, braun, schwarzkopf...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości