Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Europejski Piknik Rowerowy 12.05 Nasutów
#31
Czy jest mozliwosc, zeby do Was jeszcze dolaczyc? Big Grin Niestety nie wyslalam zgloszenia, bo do tej chwili nie bylam pewna czy moge pojechac Tongue
#32
malutka napisał(a):Czy jest mozliwosc, zeby do Was jeszcze dolaczyc? Big Grin Niestety nie wyslalam zgloszenia, bo do tej chwili nie bylam pewna czy moge pojechac Tongue

Przyjeżdżajcie, bierzcie dzieci, wnuki, babcie, dziadków, rodziców i kogo tam się jeszcze da :-o
Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że można się będzie jeszcze zarejestrować na starcie rajdu. :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
#33
I ja zaniedbałem temat wpisania się. Confusedhock: Będę :mrgreen:
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
#34
No i defetyści straszyli pogodą, a tu wygląda że będzie 30C i bezchmurnie. Jednym słowem patelnia.
Weźcie wodę na drogę!!
#35
Po dniu dzisiejszym, to jutro jadę bez rękawiczek :-D Zaczyna się sezon na opaleniznę "w łatki".

Postaram się nie spóźnić na start, aczkolwiek dla mnie to drugi koniec miasta i okazja do pobłądzenia ze 100 razy po drodze ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
#36
Żeby nie było niedomówień i ktoś nie został na wcześniejszym końcowym.
MIEJSCE ZBIÓRKI
Jest to końcowy 15 i 55.
#37
Na razie pogoda coś nieciekawa.
Ale może się rozkręci
#38
Pogoda jest idealna nie ma upału i zimno też nie jest.
#39
Dzwonił kolega - był wypadek na starcie rajdu, jakaś baba wjechała samochodem w 3 rowerzystów, jedna ponoć w bardzo poważnym stanie.
Kurfa czy w tym kraju bedzie kiedyś normalnie i bezpiecznie?!
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
#40
Są już informacje na dzienniku, masakra...
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbc ... /130519908
Smile)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości