Strony (9):    1 ... 3 4 5 6 7 ... 9   
mraugorzata   12-05-2013, 14:16
#41
Ta w powaznym stanie to ja. Zyje. Zaraz chyba beda mnie skladac. Sorki za brak polskich znakow, bo.pisze z telefonu

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
mraugorzata   12-05-2013, 14:17
#42
Ta w powaznym stanie to ja. Zyje. Zaraz chyba beda mnie skladac. Sorki za brak polskich znakow, bo.pisze z telefonu

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Przemowsky   12-05-2013, 14:25
#43
Życzę dużo sił i zdrowia i trzymam kciuki za szybki powrót na trasy!!!
Zgładziłem hejterów na portalach gazetowych, a sam chyba oszukałem przeznaczenie, bo miałem jechać, ale postanowiłem oszczędzić kolano :->
Iron79   12-05-2013, 14:46
#44
Co za wiadomość , ja pierdziele ....szybkiego powrotu do zdrowia życzę! .. jak mogło do tego dojść ? Co ta baba za manewr odwaliła ..
slonko_k   12-05-2013, 15:04
#45
Gosia, trzymaj się! Trudno uwierzyć, że takie rzeczy się dzieją.
MrSparrow   12-05-2013, 16:05
#46
No, to nieźle... szybkiego zrastania się do kupy! Znów jednak nie mogę się nadziwić jak to było możliwe. Czyżby grupa stała za asfaltem na końcu Koncertowej, a samochód wyskoczył z dołka od strony pól i Jakubowic? Tam przecież albo wszystko widać z daleka, albo widoczność jest tak ograniczona, że każdy normalny kierowca zatrzymuje się przed wyjazdem na Koncertową....

To wiatr, to wiatr nam wyciska łzy,
To wiatr, to wiatr tylko. Więcej nic.
Jurek S   12-05-2013, 16:41
#47
Jak podano w informacji była to ostatnia grupa. Więc tym bardziej kierująca pojazdem powinna zachować szczególną ostrożność bo wcześniej mijała całe grupy rowerzystów. Zapewne też i małych dzieci.
Kompletny brak wyobraźni; :"Myślała że się zmieści". Rzecz w tym, że nie myślała. :-(
Gosiu, szybkiego powrotu do zdrowia.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Darou   12-05-2013, 17:07
#48
Dowiedziałem się o zdarzeniu od jednej z forumowiczek.. Ludzie chyba nie myślą kompletnie, dlatego też dochodzi do takich zdarzeń..
Gosiu - życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia!

W drogę!
truskafka   12-05-2013, 17:10
#49
Gośka to twarda sztuka, trochę oberwała ale będzie dobrze... sama się pewnie pochwali co i jak. Co do babki, która jechała tym samochodem .... nie wiem jak bardzo trzeba być ograniczonym żeby nie zauważyć grupy ludzi. Nic jej nie tłumaczy.
Też miałam się pojawić ale się nie pojawiłam .... przeczucie?

Mam nadzieję, że pozostali dojechali bez przygód.

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Mariobiker   12-05-2013, 17:11
#50
Małgosia trzymaj się wszyscy jesteśmy z Tobą :-) I szybkiego powrotu do zdrowia

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Strony (9):    1 ... 3 4 5 6 7 ... 9   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.