Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Europejski Piknik Rowerowy 12.05 Nasutów
#11
A jest utworzone jakieś wydarzenie na fb? :-) Bo niby wstawiłam plakat, ale to zginie raz-dwa na tablicy, niektórzy nie zwrócą na to uwagi, a tak, jak dostaną zaproszenie, to będą wiedzieć, że coś się odbywa :-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
#12
zamotane to :-? ale rozumiem że o bezpieczenstwo chodzi :-P
#13
Mnie niestety nie będzie. W sobotę mam chrzest u dzieciny brata, a w niedzielę komunię jego drugiej dzieciny. Jednakże zamówię dla Was duużo słońca i życzę udanego wypadu Smile
W drogę!
#14
W kwestii pogotowia naprawczego mogę się w sumie udzielić :-> . Narzędzia mam, skuć łańcuch potrafię, dętkę mogę nie tylko wymienić, ale i załatać... niekoniecznie zaraz przy pomocy zestawu wulkanizacyjnego :-P . Do tego będzie nas dwoje...

Z tym że dętkę na zbyciu to ja znajdę góra jedną, i to taką, która przetrzyma może dobę...



W MMLublin tradycyjnie dałem zapowiedź, ale jakoś tam im się nie spieszy do jej opublikowania.
#15
oby pogoda dopisała, też się wybieram :-)
#16
Gwoli ścisłości - spotykamy się o 11.30 na pętli na ulicy Koncertowej, ale czy na końcowym linii 34 czy linii 15'?
Sky is the limit..
#17
Spotykamy się na tym "dalszym" końcowym, czyli o ile pamiętam linii "15".
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
#18
mariox napisał(a):linii "15".

i linii 55.
#19
Endriu śmigasz 55 albo 15 w sobotę??
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
#20
- niestety 29,-( J>P chyba o niedzielę Ci chodziło-12 maja)
...Miałem nadzieję, że może choć fotę strzelimy na tle czerwonej "masy krytycznej".
Tak czy siak dużo słońca Wam życzę i pomyślnych wiatrów.
Udanej imprezy.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości