Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plażówka
#11
kurcze, niestety do konca czerwca bedzie ciezko z powodu pracy. ale w lipcu ja bym sie pisal!
Odpowiedz
#12
Odgrzewanie kotletów cd:
Udało nam się raz zagrać w poniedziałek (17.06) na piachu w pobliżu Smorawińskiego/Kompozytorów/ Nowowiejskiego. Dalej planuję grać, tylko chętnych potrzeba więcej. W poniedziałek było osób 6 (w tym dwie z RL-ja i Kasiafor1488), dzisiaj gramy na orliku przu Budowlance (Racławickie/Długosza), a jutro znów zamierzam wbijać na piach na Czechowie popoludniową porą (między 16 a 21, do dogadania) Smile W piątek to samo Smile
Liczę, że ktoś się stąd zapisze!
W drogę!
Odpowiedz
#13
Może bym i wygospodarował czasł, ale wstydliwy jestem i tak z nieznajomymi.., sam nie wiem...
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#14
Bart, zbierz się w sobie! Kilka osób powinieneś znać z tego co mi wiadomo, prawie sami swoi :-) Gramy dla przykładu jutro (21.06.2013) o 18:00 (boisko w osiedlu ulokowane, w pobliżu skrzyżowania Kompozytorów Polskich / Smorawińskiego - ul. Nowowiejskiego bodajże).
Tak więc, Kolego, stawiaj się jutro, czy tam już dzisiaj bo chyba północ przeminęła :-D
W drogę!
Odpowiedz
#15
no od przyszłego tygodnia mam juz w miare luźno i jestem chętny na greSmile) więć prosze o info tutaj albo priv Smile
Odpowiedz
#16
jutro moze sie cos szykuje??
Odpowiedz
#17
Bart, dawaj ja tez nikogo nie znam i ideWink)
Odpowiedz
#18
My wciąż gramy
Wszystkich zapraszamy!
W drogę!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości