Strony (2): 1 2   
Noorbi   28-04-2013, 13:24
#1
Bardzo przyjemna trasa prowadząca głównie drogami polnymi i leśnymi. Pomiędzy nimi łączniki drogami publicznymi rzadko uczęszczanymi i ścieżką rowerową nad zalewem. Trasę określam jako łatwą, dla rowerów MTB i trekkingowych. Długość mojego przejazdu to ponad 65 km i nie co ponad 3h. Track TUTAJ
Jurek S   28-04-2013, 18:43
#2
Niektórzy znają :-D . Można nie jechać (mówię o zgodnym z ruchem zegara kierunkiem jazdy) na Wierzchowiska tylko na skraju lasu skręcić na południe. Bardzo fajna droga wzdłuż lasu, do końca, a później na wschód, żeby dobić do Twojej trasy. Ale w takiej kombinacji jak pokazałeś jeszcze nie jechałem. Zaproponuj kiedyś ustawkę i poprowadź.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Noorbi   28-04-2013, 21:11
#3
W długi weekend trochę ją zmodyfikuję i przejadę. Początek Stokrotka - Felin, koniec - LKJ Wtedy zaproponuję ustawkę. Jurku masz może trasę w kierunku Gorzkowa? Mam chęć trochę po-eksplorować ten teren.
Jurek S   28-04-2013, 21:29
#4
Powiem szczerze, że nigdy nie było mi po drodze. Ale jako dojazd proponowałbym, co prawda szosa, ale piękne okolice i minimalny ruch, przez Chmiele, Krzczonów, Żółkiewkę. A powrót na Częstoborowice, Wygnanowice, Borkowszczyznę itd. Ale to trochę wyjdzie.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
slv   28-04-2013, 21:56
#5
Z Kawęczyna uderzyłbym bezpośrednio na Borkowszczyznę i do kolejnego lasu ;-) (albo nawet zrobić takie kółko Kawęczyn-(w kierunku na Borkowszczyznę)odbicie na Stefanówkę-przejechanie przez tamtejszy las-powrót na Borkowszczyznę) później odbicie na Chmiel drugi, w Chmielu zjazd z górki w stronę Piask ;-) trochę pod górę, odbicie na Majdan Kozic Dolnych i dalej trasa bez zmian :?:
BromasS   28-04-2013, 22:58
#6
Noorbi napisał(a):W długi weekend trochę ją zmodyfikuję i przejadę. Początek Stokrotka - Felin, koniec - LKJ Wtedy zaproponuję ustawkę. Jurku masz może trasę w kierunku Gorzkowa? Mam chęć trochę po-eksplorować ten teren.

Proszę.
Z Lublina do Częstoborowic w miarę terenowo a potem sam asfalt...

www.navime.pl/trasa/45612

Się gra się ma...
Noorbi   29-04-2013, 00:18
#7
Dzięki. Trasa prawie od linijki... ;-) Jeżeli rower wyjedzie z serwisu to już w środę trasę przelecę.
Noorbi   29-04-2013, 00:36
#8
slv napisał(a):Z Kawęczyna uderzyłbym bezpośrednio na Borkowszczyznę i do kolejnego lasu ;-) (albo nawet zrobić takie kółko Kawęczyn-(w kierunku na Borkowszczyznę)odbicie na Stefanówkę-przejechanie przez tamtejszy las-powrót na Borkowszczyznę) później odbicie na Chmiel drugi, w Chmielu zjazd z górki w stronę Piask ;-) trochę pod górę, odbicie na Majdan Kozic Dolnych i dalej trasa bez zmian :?:
To mi się nawet podoba... :-D
Jurek S   29-04-2013, 08:27
#9
Fajnie kombinujecie. Tylko trzeba jeszcze wrócić. Ponad 100km terenem w jeden dzień to do działu Treningi MTB. Z praktyki sprawdzają się wycieczki rekreacyjne kiedy pół na pół jest teren i szosa. Przy odległościach oczywiście 100km.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
slv   02-05-2013, 20:08
#10
Noorbi, jak chcesz robić trasę, którą namalowałeś - weź pod uwagę psy, których niestety trochę będziesz miał na tej trasie Undecided zaraz za majdanem kozic dolnych powinien gonić Cię biały mieszaniec - mocny jest... wymiękł dopiero przy 34km/h :mrgreen: generalnie naprawdę na tej trasie jest spora ilość atakujących czworonogów... Undecided

btw. używał ktoś tego odstraszacza?
Strony (2): 1 2   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.