Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niedzielne ustawki o g.10 na Zygmuntowskich
#1
Witam

W każdą niedzielę o godz. 10 na Orlenie przy al. Zygmuntowskich zbiera się ekipa szosowców na mocny trening Smile

Ja jutro będę i zapraszam wszystkich na szosówkach do wspólnej jazdy Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek

[EDIT]:

No i 23 chłopa się stawiło na stacji, później zaczęło nas ubywać. 2 razy mnie urwali, ale doszedłem, za trzecim już nie dałem rady :/ Do 90 km od domu miałem średnią ponad 34 km/h Big Grin Później od Zakrzówka spokojny powrót Smile Po szamanku na chacie uderzyłem jeszcze na Kozłówkę i razem wyszło mi dziś 218 km w tempie ponad 30 km/h Smile W Elizówce w drodze powrotnej spotkałem Karolę, Magdę i Pawła, styranych po lajtowej wycieczce Tongue
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
Należy zaznaczyć, że ta ustawka to głównie kolarze zawodowi/klubowi.
Tempo tam 32/34kmh to norma, świetne doświadczenie, ale bardzo ciężko dotrzymać im kroku.
Odpowiedz
#3
W zimie, kiedy jeździliśmy równym tempem spokojnie się utrzymywałem. Teraz, gdy zaczynają się skoki, szarpanie itd. jest już trudniej, ale trzeba sobie radzić Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
Nie zawodowi tylko byli8 zawodowcy lub pasjonaciTongue Ale większość ściga sie w MastersachSmile
Odpowiedz
#5
No może Qavtan trochę przesadził. Chodzi o ludzi, którzy mają trochę pojęcia i się po prostu ścigają: czy to na maratonach mtb, czy szosowych czy gdziekolwiek indziej Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#6
To jest dla lanserów co w "inżynieri" się stołują Wink WySzos rządzi!
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#7
michalbrodowski napisał(a):To jest dla lanserów co w "inżynieri" się stołują Wink WySzos rządzi!
A do tego jeżdżą szybciej od nas :-P
Odpowiedz
#8
Witam, jestem nowy na forum i mam pytanie: Czy w tą niedzielę startujecie z orlenu o 10.00?? Wstępnie jestem zainteresowany.
Odpowiedz
#9
witaj,
przeczytaj uważnie posty - na orlenie spotykają się "starzy lubelscy szosowcy".

My jeździmy trochę wolniej niż oni i spotykamy się co niedzielę o godz. 10 pod Maryśką na miasteczku akademickim. W tym tygodniu zapewne też (choć mnie nie będzie). Tutaj masz info na ten temat: http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=86
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#10
Ustawki szosowców na al. Zygmuntowskich pod stacją Orlen o 10:00 są co tydzień.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości