dyndul   09-05-2013, 13:53
#1
Hej,

Zamieszczam opis wycieczki z końca kwietnia (endrju68 – dzięki za podpowiedź o Hyde Park)

Miejsce: Bieszczady

27.04 Bereżnica Wyżna – Górzanka – Wołkowyje -Bukowiec -Terka -Dołżyca – Cisna – Żubracze – za Żubraczami szutrówką w prawo kilka kilometrów w stronę granicy i powrót do obwodnicy (trochę lasu, ale ładnie) – później za Wolą Michową skręt na Smolnik – trasa doliną Osławy – praczej płasko, ale bardzo ładnie – sporo brodów – Prełuki – Rzepedź -Szczawne – Tarnawa Dolna -T. Górna -Średnie Wielki (tu do końca dnia już nudno, nie polecam) Kalnica, Kielczawa, nocleg w agro

27.05 Kielczawa – Mchawa – i w lewo na Cisowiec (warto tu zboczyć na kilka kilometrów -super widoki) – powrót do głównej – Hoczew -Myczków -Solina – Uherce Mineralne – Olszanica – Ustianowa -Równia – i z powrotem do wielkij pętli na południe, aż do zakrętu na Dwerniczek – nocleg Chmiel (pole namiotowe)

28.05 Chmiel – Rajskie (doliną Sanu) – Sine Wiry – Kalnica – do wielkiej pętli na wschód – Wetlina – Brzegi Górne – Ustrzyki Górne (większość szuter i zniszczony asfalt, ładny taras widokowy w dolinie Sanu, na wielkiej pętli ładne, ciężkie podjazdy (tzn. dla mnie ciężkie - wiatr był taki, że nawet na płaski jechałem na najwolniejszym przełożeniu;-) ), na koniec jeszcze okolice Wołosatego. Nocleg Ustrzyki Górne (pole PTTK)

29.05 Ostatni dzień niestety pod znakiem przeziębienia ( poprzedniej nocy zgubienie karimaty i spanie na gruncie :-( Powrót Ustrzyki G. - Dołżyca – Bereżnica Wyżna – jechanymi już wcześniej drogami. W planie były jeszcze trasy na N-W od Ustrzyk – podobno sporo straciłem :-(

W sumie ok. 370 km – 85 % asfalt. Przewyższeń nie podam bo jeżdżę bez licznika itp.

Najfajniejszy dzień 1 i 3, ale pozostałe trasy też spoko. Nie polecam spania na dziko w lesie – miejscowi przestrzegali mnie, że zdarzają się ataki niedźwiedzi na ludzi.

Dyndul
Bart   09-05-2013, 14:51
#2
Pokash foty.

Terenikiem to ciągnikiem.
endriu68   09-05-2013, 21:39
#3
dyndul napisał(a):Nie polecam spania na dziko w lesie – miejscowi przestrzegali mnie, że zdarzają się ataki niedźwiedzi na ludzi.
... jak samemu spałeś to szacun.
Dużo osób co znam, jednak jedzie po to by spać na "dziko"- (adrenalina?)
W ogóle za dnia jadąc można spotkać i wilka i rysia , a dobra strona tego spotkania jest ,że wszystkie pchły uciekają w czasie konfrontacji.
Przydałyby się i foty dla zachęty (dla Nas-czytających).
Z tego wyjazdu na pewno masz już spore doświadczenie, a o to chodzi w tych (w sumie ) krótkich wyprawach.
pozdro.
dyndul   09-05-2013, 22:24
#5
endriu68 napisał(a):
dyndul napisał(a):Nie polecam spania na dziko w lesie – miejscowi przestrzegali mnie, że zdarzają się ataki niedźwiedzi na ludzi.
... jak samemu spałeś to szacun.
Dużo osób co znam, jednak jedzie po to by spać na "dziko"- (adrenalina?)
W ogóle za dnia jadąc można spotkać i wilka i rysia , a dobra strona tego spotkania jest ,że wszystkie pchły uciekają w czasie konfrontacji.
Przydałyby się i foty dla zachęty (dla Nas-czytających).
Z tego wyjazdu na pewno masz już spore doświadczenie, a o to chodzi w tych (w sumie ) krótkich wyprawach.
pozdro.

Hej,

Nieporozumienie. Ostrzegli mnie więc w konsekwencji nie spałem na dziko :-) Chociaż dzikie noclegi zdarzały mi się w życiu nie raz to tutaj rozsądek podpowiedział mi, że nie warto ryzykować. Apropos doświadczenia to ogólnie treking pieszy nie jest mi obcy więc tutaj to tylko kwestia budowania formy na większe wyprawy ;-)

I wogóle mam pomysł na przyszły weekend, zamieszczę go chyba jutro na forum w odpowiednim miejscu

Daj znać proszę, czy link z fotami działa bo bart-owi nie działał.

Dyndul
endriu68   09-05-2013, 22:27
#6
... pozazdrościć pogody.( no i wyprawy- gratulację)
Link działa a Bard-owi nic się nie podoba oprócz" trzepania" i obgadywaniu trzepaków . :mrgreen:

EDIT
a jak by Ci się chciało na bikemap zaznaczyć ślad jazdy- byłłoby to bardziej czytelne (chyba)
dyndul   09-05-2013, 22:34
#7
i małe sprostowanie co do dnia 1:

za Żubraczami oczywiście skręt w lewo w stronę granicy:-)
Jakub.P   09-05-2013, 22:47
#8
Fajna wyprawa
endriu68 napisał(a):Link działa a Bard-owi nic się nie podoba oprócz" trzepania" i obgadywaniu trzepaków . :mrgreen:

PS. Bart trzepie się kangurem Tongue

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Bart   10-05-2013, 00:30
#9
O teraz wszystko działa,

To jest to, podoba mi się, gdybyś jeszcze kiedyś organizował "wyjazd bez licznika" to ja z chęcią.



Ps. Kuba trzepie co dzień rano XD

Terenikiem to ciągnikiem.
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.