Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LUBLIN Z RODZINĄ- ROWEREM BEZPIECZNIE DO CELU, 19.05.2013,
#11
Dokładnie tak jak pisze mamut77. To powinno być takie kompendium podstawowych praw i obowiązków rowerzysty przy poruszaniu się po drodze publicznej. W tym linku, który dałeś qavtan jest wiele cennych, a przede wszystkim praktycznych uwag. Taki odnośnik mógłby się znaleźć na tej ulotce.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
Jurek,czy w tym roku będzie organizowana pielgrzymka do Częstochowy?
Pozdrawiam Zdzisław.
Odpowiedz
#13
Zdzisław napisał(a):Jurek,czy w tym roku będzie organizowana pielgrzymka do Częstochowy?

Do Częstochowy nie będzie pielgrzymki w tym roku, może w następnym, ale do MB na Jasnej Górze jak najbardziej.

V Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#14
Zdzisław napisał(a):Jurek,czy w tym roku będzie organizowana pielgrzymka do Częstochowy?
Pozdrawiam Zdzisław.

Zdzisławie, ten wątek jest już założony na forum i ruszyły zapisy na pielgrzymkę. Trzeba sie pospieszyć bo chętnych dużo.

A wracając do tematu ponawiam prośbę o liczne przybywanie na rajd, informowanie swoich znajomych, zachęcanie itp. Kilka osób juz potwierdziło swoją pomoc, ale przyjmę każdą ilość :-D szczególnie stowarzyszonych w naszych koszulkach. Ja będę od 11.30 i prosiłbym, żeby jak najwcześniej przyjeżdżać, żeby omówić sobie szczegóły przejazdu.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#15
Informacja w mmlublin
http://www.mmlublin.pl/448530/2013/5/18 ... gory=sport
torno
Odpowiedz
#16
Jedzie ktoś z Czechowa/Choin ??
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#17
Ja jadę z Czubów, powiadomiłem znajomych będzie ze 15 osób.
Sky is the limit..
Odpowiedz
#18
Piknik jeszcze trwa w najlepsze, ale ja już musiałem zjechać bo obowiązki domowe wzywały. Jestem pod wrażeniem jak sprawnie nam wyszedł przejazd, a to dzięki pomocy kolegów. Podziękowania więc w kolejności grup dla: Darek (darist), Rafał (bezpieka), Marek (marecky), Piotrek (piotrekgp), Sylwek (PrażonyRabarbar), Mateusz (matlublin1996), Jakub (Jakub P) Mariusz (mariox), Michał Brodowski. Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem. Trochę mnie przerosła grupa leśna ;-) . Sądziłem, że będzie max 20-25 osób, a było chyba z 50. Trochę się rozjechaliśmy w lesie, ale później zjechaliśmy i już razem dojechaliśmy nad Zalew. Dzięki Michałowi, który został żeby pomóc w usunięciu awarii mogliśmy bez opóźnień kontynuować przejazd.
Dobry był pomysł, żeby najsłabsza grupa jechała przodem dzięki temu kolumna posuwała się w miarę w całości. Podziękowania dla Policji, którzy zabezpieczali przejazd, momentami prawie z narażeniem życia ;-) . Przy rondzie NSZ jakaś kobieta (kierowca) chciała rozjechać policjanta i nawet trąbiła na niego. Raczej trudno pomylić klakson z pedałem hamulca. Undecided To pokazuje jacy kierowcy jeżdżą po naszych drogach. Oczywiście nie uogólniając bo i my możemy sobie kamyczki do ogródka wrzucić.
Na przyszły rok trzeba będzie pomyśleć nad przejazdem przez tamę. Bo jednak trochę kolidowaliśmy z pieszymi.
Tak myślę, że po tej imprezie przybędzie nam trochę forumowiczów i chętnych na wyjazdy bo parcie na jazdę jest duże. :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#19
Pierwszy Big Grin
Musiałem się szybko urwać zaraz po doprowadzeniu grupy na Słoneczny Wrotków.
Trochę z problemami, ale udało się dojechać. Piękna pogoda, fajna traska.
KILKA FOTEK ode mnie.
Dzięki i do następnego.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#20
Dzięki i do następnego Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości