Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
16.05.2013, godz.17.30, LKJ
#51
Pojechane u mnie wyszło do tamy średnia 29,34 bo was dogonić nie mogłem z Paulem uff
przed bychawą się udało
Tak jest oby takich więcej :oops: :oops: :oops: :oops:
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#52
Następnym razem ja też się pojawię.
Odpowiedz
#53
Czuję się dziwnie, mam zwidy. Pojechałem na ustawkę rekreacyjno-turystyczną a jak wróciłem okazało się, że to lajtowy trening. Sprawdzę to jeszcze jutro :roll: Gdzie mi tam do działu sportowego :lol:
Dzięki Wam za jazdę. Trochę szybko Confusedhock:

ArtiArt napisał(a):A ja mam takie wrażenia z wymijania się z wami, że jedziecie niebezpiecznie, całą szerokością i zagrażacie otoczeniu.

PS. A później się dziwią, że na ścieżce jest niebezpiecznie i z dziećmi nie można pojeździć. Zamiast świecić przykładem to wymuszaliście permanentnie pierwszeństwo na innych użytkownikach ścieżki m.in. na mojej osobie.

Nie można odmówić Ci racji. Trzeba się chyba zastanowić czy nie zmienić nieco stylu jazdy naszych grup po ścieżce rowerowej, szczególnie grupy tak licznych jak dzisiaj.
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#54
dzięki wszystkim za elegancką przejażdżkę :mrgreen:
Odpowiedz
#55
Gdzie jest Mani ...
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#56
Było klasa! Dałem radę! Dzięki za jazdę. Chcę więcej!
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz
#57
Dzięki za miłe kręcenie, żałuję trochę że nie wziąłem lżejszego roweru - bo ciężko było czasami dojść do koła osób skaczących do przodu na podjazdach. No i te miny miejscowych - niektórzy widziałem że nawet podejmowali starania (zresztą bezskuteczne - co tylko pokazuje tempo, a była to młodzież, więc co najmniej na chwilę powinni nas dojść ;-) ) by nas dogonić.
Po za tym mam nadzieję, że taka rekreacja będzie miała miejsce co tydzień (najlepiej w piątek - dzisiaj wyjątkowo mogłem, bo jutro z okazji matur dyrektor dal reszcie szkoły wolne) :-) Ze swojej strony prosiłbym by tak nie gnać na ścieżkach - bo dzisiaj ktoś musiał awaryjnie hamować, ponieważ ktoś od nas uślizgnął się na kostce brukowej. Zresztą na ścieżce sytuacja jest nieprzewidywalna, a jazda w korytarzach powietrznych może się źle skończyć. Undecided
Na koniec jeszcze raz dziękuję za miłe "męczące popołudnie" i proszę o więcej takich wypadów. :-D
Odpowiedz
#58
Zapitalaliście ścieżką rowerową taką grupą i z taką prędkością?! Confusedhock: Trochę lipa. My tam dzisiaj z ifsonem na szosach nie dawaliśmy rady rozpędzać się więcej niż 20-25km/h. Gęsto ludzi było, ale może jechaliśmy jakąś bardziej zatłoczoną porą..
Odpowiedz
#59
matlublin1996 napisał(a):bo dzisiaj ktoś musiał awaryjnie hamować, ponieważ ktoś od nas uślizgnął się na kostce brukowej.
- a to o mnie chodzi. Było ciut nie "fer"- po prostu kostka śliska na zakręcie (czułem, że się ślizgnę) a za zakrętu 2 na czołówkę ze mną - ja w pole, oni hamowali i tak sie happy endem skończyło.
Co do ustawki:
-frekwencja mówi o wszystkim
-kto lubi zabawę, nie b. płakał i się żalił
-brat Jerzy ma coś z Gorbaczowa
-takie"wybryki"są potrzebne.
Odpowiedz
#60
Pat napisał(a):Zapitalaliście ścieżką rowerową taką grupą i z taką prędkością?! Confusedhock: Trochę lipa. My tam dzisiaj z ifsonem na szosach nie dawaliśmy rady rozpędzać się więcej niż 20-25km/h. Gęsto ludzi było, ale może jechaliśmy jakąś bardziej zatłoczoną porą..

Pat, a ja liczyłem że się dzisiaj skusisz? Ale chyba nie przestraszyłaś się rekreacji ;-) . A po ścieżce to aż tak nie zapitalaliśmy. Może było 26. Ja jechałem z przodu i nie wiem co tam się z tyłu działo :-P . A tak poważnie, chodzi o to, żeby po scieżce jechać z głową. Podczas naszego przejazdu nie było specjalnie dużo innych uzytkowników.
A zapitalaliśmy to przez Bychawki 35-40 i więcej Confusedhock:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości