Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
16.05.2013, godz.17.30, LKJ
#71
Oj było szybko Confusedhock: w drodze powrotnej uciekła grupa prowadząca, goniłem i dogoniłem dopiero na tamie, nie wiem jak to robiliście ale nie dało się Was dojść Undecided
Fajna ustawa, warto powtórzyć i chętnie do takiej powtórki dołączę :->
Odpowiedz
#72
To już wiem z kim jechałem Andrzeju, jak się w zakręcie nie zmieściliśmy :-P

Tak poważnie to choć jestem pod wielkim wrażeniem, to już w pierwszą stronę na ścieżce nie czułem się komfortowo. Po lewej ktoś od nas, po prawej też, a przede mną ktoś z dzieckiem na bagażniku i wszyscy naraz chcą wyprzedzać... Może to przez to, że pierwszy raz tak jechałęm, a może lepiej chyba omijać ścieżki taką grupą.

Pamiętajmy też o kierowcach, bo w Osmolicach jechaliśmy momentami całą szerokością drogi blokując ruch - trąbili na nas... Potem obrywa się wszystkim rowerzystom - zresztą wiecie o czym mówię.

Nie mniej jeszcze raz dzięki i czekam na kolejne takie wypady Smile
Odpowiedz
#73
Dobra, koniec płaczu nad jazdą po ścieżce :-x . Zawsze można było sobie grzecznie przy prawej stronie jechać. Jadąc przodem, nikt obok mnie nie jechał, widziałem, że już z daleka ludzie zjeżdżali na bok. Pewnie to za mną wyglądało tak jak napisał endriu jak husaria pod Kircholem. ;-)
Uczulam jeszcze raz, żeby po ścieżce jechać z głową, tzn dostosowywać do warunków jakie są i do zachowań innych rowerzystów. Ja nie czuję się pokrzywdzony jak mam wolne miejsce i zjeżdżam na wolny pas dla pieszych jak z naprzeciwka jadzie jakaś zagadana parka czy grupka. Więc jeżeli ktoś już z dalsza sygnalizuje, że nam ustąpi miejsca to nie ma problemu. Ale do tego trzeba tak jak mówiłem zachowywać szczególną uwagę jeżeli jedziemy trochę niezgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami.
Co do jazdy po ulicy. Kiedyś krzyczałem, nawoływałem, żeby do brzegu, ew max po dwóch. Ale nikt nie jest dzieckiem i myślenie trzeba włączyć. Jak ktoś chce wiedzieć jak się prawidłowo poruszać po drogach proszę patrzeć na mnie :-P

I optymistycznie zakończę, wstałem dzisiaj rano i zatęskniłem do wczorajszego wyjazdu... żartowałem :mrgreen:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#74
Dzięki za mocną rekreację, ups lajtowy trening , jak 5 lat jeżdżę z Jurkiem ( może niezbyt systematycznie ale zawsze) to tak mocno nigdy nie było , pozdrawiam i do zobaczenia następnym razem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości