Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
16.05.2013, godz.17.30, LKJ
#11
Dzięki za jazdę Smile
czytam opis, myślę sobie - najwyżej się odłączę jak będzie za szybko i pojechałam pod LKJ a tam pusto o_O, no i jeszcze raz sprawdziłam kiedy to ma być ... a tu data 16.05 :mrgreen:, ale dzięki temu, że jestem gapa to trzasnęłam sobie fajną rundkę dookoła zalewu i po łąkach i po lesie i w ogóle to mi się świetnie jeździło Smile
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#12
Truskawka, kto nigdy nie miał podobnie (oczywiście mówię o tych regularnie jeżdżących) niechaj pierwszy rzuci kamień Wink Klasyka Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#13
truskafka napisał(a):Dzięki za jazdę Smile
czytam opis, myślę sobie - najwyżej się odłączę jak będzie za szybko i pojechałam pod LKJ a tam pusto o_O, no i jeszcze raz sprawdziłam kiedy to ma być ... a tu data 16.05 :mrgreen:, ale dzięki temu, że jestem gapa to trzasnęłam sobie fajną rundkę dookoła zalewu i po łąkach i po lesie i w ogóle to mi się świetnie jeździło Smile

No to już zaprawę masz więc wbijaj 16 maja


KermitOZ napisał(a):Truskawka, kto nigdy nie miał podobnie (oczywiście mówię o tych regularnie jeżdżących) niechaj pierwszy rzuci kamień Wink Klasyka Big Grin

W wersji z datą, albo w wersji z miejscem ustawki. Kiedyś bym sobie pewnie stał i stał przy LKJ gdyby ktoś przejeżdżający mnie nie zgarnął mówiąc, że to chyba przy Lukoilu. A najśmieszniejsze, że to ja robiłem ustawkę :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#14
W czwartek niestety nie mogę bo na noc do pracy idę, innym razem Smile
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#15
Ale niespodzianka, chciałem bardzo pojechać z Wami i niestety dzisiaj nie mogłem, a to dopiero w czwartek Smile Piszę się! Wreszcie się poznamy Smile
Odpowiedz
#16
będę i jaSmile
Odpowiedz
#17
Ja też dołączę :-D
Odpowiedz
#18
No totalna lipa, że ja na ustawki "w tygodniu" muszę czekać do końca roku szkolnego. :evil:
Odpowiedz
#19
Jadę, o ile uda mi się odpowiednio wcześnie wyjść z pracy :-)
Odpowiedz
#20
Też pewnie się pojawię, ale tylko na kawałek trasy, tak żeby ok. 19 wrócić do domuSmile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości