Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
16.05.2013, godz.17.30, LKJ
#31
Jurek S napisał(a):... Planuję taki szosowy przejazd Osmolice, Strrzyżewice, Podzamcze (Bychawa) i przez Bychawki powrót do Lublina. Dystans ok 50km. Ale chciałbym na równej drodze, jeżeli wiatr nie będzie bardzo wiał tak ze 25km/h się posuwać. ...

Witajcie.
Bardzo ciekawa propozycja. Tym bardziej kusząca, że obok domu biegnąca Smile
Jeżeli tylko na czas uda mi się wrócić z szychty to dołączę do Was w Pszczelej Woli przy szkole.
Szacuję, że będziecie tam cirka 17.45. Poprawcie proszę, jeśli się mylę.

Pozdrawiam
Lemon
Odpowiedz
#32
mraugorzata napisał(a):Bo ja nie jeżdżę Cry to nikt nie hamuje towarzystwa...

i kto to mówi, w Sandomierzu i z sakwami cały czas w czołówce :->
Odpowiedz
#33
darist napisał(a):
Jurek S napisał(a):Spokojnie to tylko wybryk natury . Zresztą nie wiadomo jak się skończy.


KermitOZ zacznie robić pielgrzymki i rajdy rodzinne a endriu68 dwudniowe wyprawy wokół Zalewu Zemborzyckiego :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dobre :mrgreen: . To trzeba by gdzieś zapisać. :lol:

Lemon napisał(a):(...) to dołączę do Was w Pszczelej Woli przy szkole.
Szacuję, że będziecie tam cirka 17.45. Poprawcie proszę, jeśli się mylę.

Pozdrawiam
Lemon

Lemon, nie jedziemy przez Pszczelą Wolę. Jedziemy przez Osmolice. Krócej, mniej przwyższeń, mniejszy ruch.

I uwaga ogólna. Żeby niektórzy nie poczuli się rozczarowani :-P . Ja napisałem 25 km/h, a nie 35 km/h. I to na równej drodze jeżeli wiaterek nie będzie przeszkadzał . Co nie oznacza, że jak będą warunki pozwolą nie pojedziemy szybciej. :lol:
W każdym razie nie będę wzbraniał jakby ktoś chciał się rozmachnąć ;-)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#34
darist napisał(a):KermitOZ zacznie robić pielgrzymki
Nie ma rzeczy niemożliwych :-) Na jednym ze slajdowisk mówił, że mógłby pisać kazania ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#35
Jurek S napisał(a):Ja napisałem 25 km/h, a nie 35 km/h. I to na równej drodze jeżeli wiaterek nie będzie przeszkadzał .

Ale żeby średnia wyszła 25 km/h to na równej drodze trzeba czasem i 35 km/h osiągnąć ;-)

Choć jak na pierwszy raz z Wami wcale nie namawiam na te 35 km/h :-P
Odpowiedz
#36
..i przez to Wasze straszenie zaczęłam się wahać czy ta "rekreacja" jest na moje siły :-P, ale z drugiej strony kto nie ryzykuje ten nie ma ;-)
Odpowiedz
#37
renania napisał(a):..i przez to Wasze straszenie zaczęłam się wahać czy ta "rekreacja" jest na moje siły :-P, ale z drugiej strony kto nie ryzykuje ten nie ma ;-)

Tak trzymać :-)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#38
trochę mam pokusę z wami jechać, tylko to tempo może przerosnąć moje możliwości, w razie czego odłączę się wcześniej
Odpowiedz
#39
AniaPi napisał(a):trochę mam pokusę z wami jechać, tylko to tempo może przerosnąć moje możliwości, w razie czego odłączę się wcześniej
Mam ochotę i jadę. Biorę światełko, mapę, gps; Może przed świtem uda mi się wrócić do domu :oops:
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#40
będę jak coś
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości