Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
16.05 - Idziemy na P.I.W.O.
#11
KermitOZ napisał(a):Ustawiłem się z Daristem o 20:55 przed Chatką Żaka i stamtąd idziemy pod Heliosa, żeby o 21 zająć sobie dobre miejsce i może poczytać jakąś książkę. Zapraszam, to poczytamy razem Wink

No, to jeszcze po mojej ustawce byście zdążyli :-)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
W ubiegłym roku było chyba ciekawiej ale i tak ważniejsza jest okazja do spotkania :-D
Zgubił nam się w tłumie jeden kolega... mam nadzieję, że odnajdzie się na najbliższej ustawce :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#13
Ten zgubiony to chyba jaSmile Na chwilę się odłączyłem, żeby zakupić ze dwie "książki" i gdzieś was straciłem z oczu. Przed rozpoczęciem pokazu zrobiłem jeszcze rundkę między ludźmi, ale nie trafiłem na Was, w związku z czym poszedłem znaleźć jakieś dobre miejsce. Co do samego pokazu, to robi wrażenie. Wprawdzie rok temu nie byłem, ale oglądałem w necie nagranie z całego pokazu i również mam wrażenie że chyba ten z przed roku był ciekawszy. Nie mniej jednak warto było to zobaczyć.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#14
Porażka ten wczorajszy pokaz, dużo uboższy, większość rzeczy (oprócz przewijającego się ciągle Gangham Style sic!) z ubiegłego roku. Uśmiałem się tylko na Gotye - to im się udało Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#15
Dla mnie nagłośnienie było fatalne.

http://youtu.be/BvmC3jOYE2U
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#16
Trzeba było się wybrać na felin :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości