Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę
Spotkanie udane dziękuje za miłe towarzystwo, mam u siebie do odbioru nóż,widelec, i ściereczkę a o torbie na zakupy Moniki nie mogę nie wspomnieć.
Odpowiedz
Jak zwykle niewiele na tych fotkach widać (Jurek zapisz się na szybki kurs foto u Arka) Wink ale dostrzegłem, że Monika jak zwykle trzyma stylówę, to się chwali Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
Wielkie podziękowania dla organizatorów spotkania :mrgreen:
Bardzo miło było spotkać ponownie Wszystkich pozytywnie zakręconych ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
Bardzo dziękuję za zaproszenie na to spotkanie, było mi bardzo miło wziąć w nim udział. Dla ratowania honoru grupy lubartowskiej pragnę dodać, że nie tylko przyjechałam, ale akże wróciłam przez Lasy Kozłowieckie (Jakubowice-Dys-Nowy Staw-prosto przez las-Annobór-Lubartów). Bardzo polecam tę trasę wielbicielom malowniczych widoków!
Odpowiedz
Dzięki wszystkim za miłe spotkanie, zaś szczególne podziękowania dla organizatorów :-) Grupa IV była cała zadowolona, bo odzyskała puchar przechodni dla Dream Teamu, ale grupa VI także była licznie reprezentowana - nie wiem czy przypadkiem nie uplasowaliśmy się na drugim miejscu - także grupa IV uważajcie - depczemy Wam po piętach :-)
Jurku - ziemniaki doszły, był nawet pomysł, żeby ktoś zabrał jednego na Twoją dzisiejszą ustawkę :-) Miejsce posprzątane, ognisko zagaszone.
Kilka zdjęć ode mnie: https://picasaweb.google.com/1154095298 ... iZTmkZbiNg
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
Wspaniałe miejsce, wspaniali Gospodarze, wspaniali Ludzie, wspaniałe spotkanie!!! Dzięki wielkie dla Organizatorów i dla Kolegów, którym zostawiliśmy wszystko do sprzątania, gdyż ciut wcześniej się zerwaliśmy :-)
Odpowiedz
Bardzo dziękuję organizatorom i wszystkim uczestnikom za sympatyczne spotkanie i miłą atmosferę ;-) .Szczególne podziękowania dla słynnej grupy nr.4,której liczne przybycie spowodowało odzyskanie zaszczytnego miana Dream Teamu :mrgreen: .Ja wiedziałem że tak będzie,ja wiedziałem :-P .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
Kochani!
Lubartów miał być, ale nałożyły nam się dwa wyjazdy. Wybaczcie więc naszą nieobecność. Zapewniamy o naszej pamięci! Miło było Was zobaczyć chociaż na zdjęciach Smile
Pozdrawiamy i zapraszamy do Lubartowa!
małgorzata
Odpowiedz
Witam. Dziękuję wszystkim za bardzo udane spotkanie. Monika i Jurek to ludzie orkiestra !!!
arturmbieniek
Odpowiedz
To żeby było co wspominać w coraz dłuższe jesienne wieczory, na prośbę Marcina (MarcinK), wrzucam porcję zdjęć zrobionych przez niego podczas tegorocznej pielgrzymki:
https://picasaweb.google.com/1154095298 ... 7-L4MDbywE
Wrzuciłem chyba wszystko co dostałem od Marcina, bez segregowania.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości