Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę
#51
mani_73 napisał(a)::To jest poważna wyprawa,ciężka droga w deszczu w słońcu,droga pielgrzyma :-) Aczkolwiek lepiej się jedzie jak jest wesoło i sympatycznie.Wiem że tak będzie,ponieważ Wy będziecie :-D
Pięknie to napisałeś Marcinie.
Dlatego zapraszamy pozostałych pielgrzymów z gr.4 do zarejestrowania się na forum RL :mrgreen: .Moja wstępna propozycja jest taka:6 lipca sobota 2013 ,Łukoil,Czuby g.10,00.
Ustawka Integracyjna gr.4.{pielgrzymi z innych grup mile widziani}
Lublin-Borzechów-Lublin,dystans ok 60 km. Sprawdzimy stan pielgrzymich szlaków i stan przygotowań mieszkańców Borzechowa do podjęcia nas bigosem i pączkami.
Bierzemy na drogę pętko kiełbasy,kromkę chleba i musztardę [Marcin dodatkowo majonez :mrgreen: ].Po powrocie do Lublina mały grill w wąwozie między Czubami a LSM.
P.S.Pielgrzymuje z nami,w gr.4,kolega Marcina,Janusz :mrgreen: ,który nie jest zarejestrowany na forum RL.
1.Mariobiker
2.Mani_73
3.JuraS
4.Renania
5.Malutka
6.Fazi5
7.Iwona
8.Janusz
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#52
Mam dobrą informację dla uczestników pielgrzymki
Jednym z naszych sponsorów jest Firma i sklep
DOBRE ROWERY (http://www.rower.lublin.pl) z Wojciechowskiej 5A

Oprócz tego, że zapewnia nam części zapasowe na pielgrzymce można wykonać w promocyjnej cenie zarówno przegląd całkowity jak i przegląd regulacyjny. Również w dobrej cenie można nabyć części rowerowe, do konserwacji czy inne akcesoria. Listę uczestników, na podstawie które będzie można skorzystać z promocji wyślę do sklepu dzisiaj wieczorem, a więc myślę że od poniedziałku będzie to obowiązywać.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#53
Jurek S napisał(a):Oprócz tego, że zapewnia nam części zapasowe na pielgrzymce

O jak dobrze ... zawsze może rama pęknąć, albo koło, więc akurat będzie można wymienić :-P
Odpowiedz
#54
Arcyk napisał(a):
Jurek S napisał(a):Oprócz tego, że zapewnia nam części zapasowe na pielgrzymce

O jak dobrze ... zawsze może rama pęknąć, albo koło, więc akurat będzie można wymienić :-P

Lepiej nie kracz ;-) Mieliśmy już takiego co to mu się korba urwała i koło też było do wymiany. Ale był na tyle przezorny, że zapas zabrał ze sobą :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#55
mariobiker napisał(a):1.Mariobiker
2.Mani_73
3.JuraS
4.Renania
5.Malutka
6.Fazi5
7.Iwona
8.Paweł K.
9.Kasia od Pawła K. ;-)
10.
11.
12.
13.
14.
15.

Jest bardzo dobrze :mrgreen: grupa "4" rośnie w siłę ;-)

P.S. Bardzo proszę o zgłaszanie się pielgrzymów z grupy "4" (jeśli jesteście zarejestrowani na forum RL , podajcie nick'i :mrgreen: )
Dopisałem nas do grupy: Kasię i mnie.
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz
#56
Grupa "4" - Dream Team :mrgreen:
1.Mani_73
2.JuraS
3.Mariobiker
4.Renania
5.Malutka
6.Fazi5
7.Iwona
8.Janusz
9.Paweł K.
10.Kasia od Pawła K. ;-)
11.Aga84
12.
13.
14.
15.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#57
Dopisuje jeszcze moją koleżankę Anię która też jedzie z nami w grupie ale nie jest zarejestrowana na forum Wink
Grupa "4" - Dream Team :mrgreen:
1.Mani_73
2.JuraS
3.Mariobiker
4.Renania
5.Malutka
6.Fazi5
7.Iwona
8.Janusz
9.Paweł K.
10.Kasia od Pawła K. ;-)
11.Aga84
12. Ania
13.
14.
15.

Postaramy się też przyjechać na ustawkę integracyjną ;-)
Odpowiedz
#58
Z tego co widzę to tylko gr.nr.4 robi manewry na forum.Reszta grup trenuje czy co Confusedhock: Nie wiem o co chodzi :?:Jak żyć...Dobrze że jest Kasia,z Kasią nam się upiecze :-D
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#59
Iwona i Ania już zadeklarowały chęć przyjazdu na ustawkę integracyjną :mrgreen: .Czy są jeszcze inni chętni pielgrzymi?Proszę o deklaracje ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#60
Dream Team już jest :-) oby jeszcze pogoda była Dream ;-)
Pozostałe grupy na pewno trenują i zostawią nas daleko za sobą :lol: a co do integracyjnego kręcenia to oczywiście popieram i wstępnie deklaruję swój udział :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości