Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę
#11
hej,

plakaty odbiera dziś z drukarni ks. Paweł Hodorek.
Jeśli macie ochotę wesprzeć nasza akcję plakatową - bądźcie jeśli możecie dziś o godz. 15.00 przed wejściem do Seminarium lubelskiego po odbiór plakatów.
Dajcie znać kto dziś może po nie przyjść.

Trzeba je roznieść po Kościołach, uczelniach, sklepach rowerowych.

Jakub P. zobowiązał się do przekazania plakatów do sklepów rowerowych. Kto weźmie uczelnie? KUL, UMCS, Przyrodniczy, Medyczny, Politechnikę?

Jeśli nie możecie być dziś o 15 po odbiór plakatów - skontaktujcie się z ks. Pawłem jak je możecie odebrać - telefon: 513 747 962

Z góry wielkie dzięki!
orientuj...
Odpowiedz
#12
Potrzebujemy Waszej pomocy plakatowej co by szybko dostarczyć plakaty do lubelskich parafii, uczelni i sklepów rowerowych.
Plakaty będą jutro do odebrania o dowolnej godzinie na portierni seminarium.Powolajcie się na księdza Pawła.
Plakaty leżą na parapecie razem z instrukcja obsługiSmile. Napiszcie kto wziął ile plakatów i gdzie je zaniesie.
Z góry wielkie dzięki!
orientuj...
Odpowiedz
#13
Ja byłam dzisiaj o 15, zawinęłam 9 plakatów. Zadeklarowałam się, że poroznoszę je w Dekanacie Północnym (Parafie na Radzyńskiej, Milenijnej, Paderewskiego, Willowej, Koncertowej, Zbożowej i Warszawskiej) + Poczekajka i Święta Rodzina. Byłam dzisiaj tam na Czubach, ale była zamknięta kancelaria, także będę jeździć jutro, mam nadzieję, że się uwinę ;-)
Smile)
Odpowiedz
#14
ja też bym kilka wzięła i rozwiesiła, zostawiła w kilku miejscach
Odpowiedz
#15
Tak jak wczoraj dziś też sa do wzięcia z seminariumSmile
orientuj...
Odpowiedz
#16
Mam i sklepy rowerowe zrobię Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#17
Nie zdążyliśmy na dobre rozpocząć akcji promocyjnej, a po tygodniu trwania zapisów mamy już komplet uczestników! :-) :-D :-D

Od dzisiaj Wasze Zgłoszenia tworzyć będą Listę Rezerwową. Jeśli jeszcze nie zdążyliście się zapisać: prześlijcie jak najszybciej Formularz Zgłoszeniowy!

Ostatecznym potwierdzeniem uczestnictwa będzie uiszczenie wpłaty uczestnictwa, a doświadczenie lat ubiegłych pokazuje, że do tego czasu jeszcze wiele osób z Listy Rezerwowej ma szansę przemieścić się na Listę Uczestników.

Będąc na Liście Rezerwowej będziecie na bieżąco informowani o zmianach i wejściu na Listę Uczestników pielgrzymki.

Myślimy też o utworzeniu dodatkowej grupy - także jeśli ktoś jeszcze nie zdążył się zapisać - zróbcie to jak najszybciej :-D

Ps. wielkie dzięki dla wszystkich zaangażowanych w akcje plakatową!!! - jesteście niezastąpieni!! :-D
orientuj...
Odpowiedz
#18
O nie a ja się jeszcze nie zdążyłam zapisać.. Dopiero teraz wypełniłam formularz mam nadzieje że się jeszcze zmieszcze :mrgreen:
Odpowiedz
#19
Ja jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę ;/ Dopiero się zapisałam, mam nadzieję że wskocze na czyjeś miejsce z listy rezerwowej, bo i w tym roku bardzo chce jechac Smile
Odpowiedz
#20
Macie najwieksze szanse bo jesteście w pierwszej piątce. :lol:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości