Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę
#21
a da się jakoś zweryfikować czy moje zgłoszenie zostało przyjęte? liczyłam na jakiegoś zwrotnego maila a nic nie przyszło :-(
Odpowiedz
#22
Pamiętam, przyszło :-D . Już niedługo bedę wysyłał maile z prośbą o weryfikację danych i potwierdzenie swojego udziału poprzez wpłatę.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#23
Miejsca skończyły się tak szybko jak pomarańcze w czasach kartkowych :mrgreen:
Ciekaw jestem ile osób z zeszłorocznej grupy IV wybiera się w tym roku. :?: Skład był świetny więc można by było go w tym roku powtórzyć ;-) Ale to działka "Bossa" :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#24
Nie robiłem rozgraniczeń na której pielgrzymce kto był więc mogę tylko podać, że z zapisanych na obecną 44 uczestniczyły w poprzednich edycjach. Myślę, że taka mieszanka starego ;-) z nowym będzie niezła :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#25
ja tez się martwię bo formularz wypełniłam i wysłałam w poniedziałek a bardzo bym chciała w tym roku pojechać na Pielgrzymkę ;-)
Odpowiedz
#26
Już niedługo roześlę informację z listą osób, które są na liście uczestników. Agnieszko, rzutem na taśmę jesteś :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#27
Mi się dzisiaj śniło że jesteśmy w połowie pielgrzymowania ;-) Tak mi się śniło :-D
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#28
mani_73 napisał(a):Mi się dzisiaj śniło że jesteśmy w połowie pielgrzymowania ;-) Tak mi się śniło :-D

Cieszy takie zaangażowanie emocjonalne w pielgrzymkę :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#29
A mi się śniło,że jadę w jednej grupie z Manim_73 :lol:.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#30
Jak dobrze pójdzie, to będę sobie kręcić... w domu na trenażerze :-(
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości