Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17.05.2013r godz. 17:45 pętla Kunickiego odnowienie Trzepaka
#11
Bart napisał(a):i nie pojechałem żadnym tam autem, tylko pyk, pyk, pyk, na rowerq
Czyżby Kangur na przeglądzie a pić się chciało? Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#12
Bart napisał(a):(...) nie pojechałem żadnym tam autem, tylko pyk, pyk, pyk, na rowerq i nie żadne tam 70km, tylko 1_ _km, więc HELLOU, rower i rower i tylko rower, a, a, a, nie tędy droga.


Serdecznie żegnam.

Ja tam jak niewierny Tomasz, jak Barta na rowerze nie zobaczę to nie uwierzę ;-)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#13
Jurek S napisał(a):a tam jak niewierny Tomasz, jak Barta na rowerze nie zobaczę to nie uwierzę ;-)
Ja niewierny Tomasz widziałem i potwierdzam, jechał jak zahipnotyzowany nie zwracając uwagi kogo mija :mrgreen: właśnie tak: pyk, pyk, pyk do przodu.
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#14
Jurek S napisał(a):Ja tam jak niewierny Tomasz, jak Barta na rowerze nie zobaczę to nie uwierzę ;-)

Jureczku, Tyś jako ten ostatni powinien zwątpić, przestać wierzyć we mnie...

[Obrazek: 2vls4ck.jpg]
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#15
Jurek S napisał(a):jak Barta na rowerze nie zobaczę to nie uwierzę

Widziałem Barta późnym popołudniem na Turystycznej , na rowerze i nawet klaksonem Go przywitałem , a On dzwonił i muskuły prężył- był tylko w spodenkach, dlatego o opaleniźnie tak ochoczo wspomina (chyba Pamelka kefirek będzie przykładała) .
Cały autobus może potwierdzić.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości