Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V Nadbużański Rajd Rowerowy - 22.06.2013
#11
W tym roku planuję z Henią pojechać na Rajd pociągiem do Dorohuska (w tamtym roku pojechaliśmy do Chełma) pociągiem o tym: http://rozklad.sitkol.pl/bin/query.exe/ ... K#cis_C0-1
Na miejscu pociąg będzie o 07.02. Dalej rowerkami 89 km drogą nr 816 do Mościc Dolnych. Na 11.00 powinniśmy zdążyć Smile Więc jeśli są chętni/chętne to zapraszamy :lol:

EDIT: oczywiście chodzi mi o pociąg w sobotę z rana, a nie w piątek ...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#12
Rafael napisał(a):Wybieram się rowerem do Sławatycz, moja propozycja trasy: - wyjeżdżam 21.06.13 o 8.30 z Dworku Grafa /jeśli ktoś woli o 8.00 z LKJ-tu/ tempo dosyć lajtowe

wyjazd o 8.30, przyjazd rozumiem na 10.30 (rejestracja)? 120km i tempo lajtowe? :mrgreen: jedziesz mtb, czy szosą? ja planuję kręcenie (mtb), ale tak na 5-5.5h (oszczędzam nogi).

Rado napisał(a):W tym roku planuję z Henią pojechać na Rajd pociągiem do Dorohuska (w tamtym roku pojechaliśmy do Chełma)

jak będzie padać to jadę z Wami ;-)
Odpowiedz
#13
slv napisał(a):Rafael napisał/a:

Wybieram się rowerem do Sławatycz, moja propozycja trasy: - wyjeżdżam 21.06.13 o 8.30 z Dworku Grafa /jeśli ktoś woli o 8.00 z LKJ-tu/ tempo dosyć lajtowe


wyjazd o 8.30, przyjazd rozumiem na 10.30 (rejestracja)? 120km i tempo lajtowe? jedziesz mtb, czy szosą? ja planuję kręcenie (mtb), ale tak na 5-5.5h (oszczędzam nogi).


Sławek czytaj uważnie.
Rafael ma całą dobę na dojazd więc może sobie pozwolić nawet na tempo "wery lajtowe" :mrgreen: :-P
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#14
Jw- wyjazd 21.06, czyli w piątek - tempo lajtowe/jestem zwolennikiem pięknych widoków/ :-D
Sky is the limit..
Odpowiedz
#15
darist napisał(a):Sławek czytaj uważnie.

mea culpa. sorry ;-)

to jak ktoś reflektuje na wyjazd w sobotę i przejazd +/- 120km w 5-5.5h to zapraszam ;-) jeżeli będzie padać podpinam się pod trip Rado i PKP ;-)
Odpowiedz
#16
Serdeczne podziękowania dla organizatorów Rajdu, szczególnie dla Krzyśka i Panów z obsługi w Kuzawce (ognisko - komary uciekły :-D ). Atmosfera była miła, nowe kontakty, smaczne kiełbaski i te specjały kuchni nadbużanskiej... Wracając po drodze zoczyłem stadko bocianów, tak 20 sztuk :-D
Sky is the limit..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości