Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lublin - Przemyśl?
#1
Witam!

Czy może ktoś mi doradzić jakąś ciekawą traskę z Lublina do Przemyśla?
rower, góry, warcholstwo i swawola!
Odpowiedz
#2
Jeśli chcesz mieć trasę spokojną i ciekawą krajobrazowo to polecam taką:
PKP do Dorohuska a potem Dubienka , Zosin, Hrubieszów, Mircze, Ulhówek, Lubycza Królewska, Bełżec, Narol, Cieszanów, Oleszyce, Jarosław, Pruchnik, Rokietnica, Przemyśl. Około 275 km. Mi się podobała :->
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
A ja proponuję taką trasę: :-D
Lublin-Krzczonów-Żółkiewka-Radecznica-Panasówka-Tereszpol-Górecko Stare- Józefów-Osuchy-Łukawa-Babice-Obsza-StaryLubliniec-Cieszanów-Dachnów-Lubaczów-Opaka-Tuchla-Chotyniec-Stubno-Leszno-Torki-Przemyśl. 210km.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
Obie propozycje są ciekawe. Dzięki wielkie.
rower, góry, warcholstwo i swawola!
Odpowiedz
#5
Ja to bym jechał na Włodawę (Sobibór) i stamtąd tuż przy wschodniej granicy do Przemyśla :mrgreen: ale to w wariancie "bez pośpiechu".
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#6
kwiatuch napisał(a):Czy może ktoś mi doradzić jakąś ciekawą traskę z Lublina do Przemyśla?
- pytanko 1 , a może 2 ;
-kiedy się wybierasz/(jaki dzień tygodnia)?
-Na ile dni chcesz jechać?

My jedziemy 8 czerwca -sobota, 9 będziemy około 9-10 w Przemyślu , ścieżką z trasy:

http://www.bikemap.net/route/2020247?13 ... pe=roadmap
Odpowiedz
#7
A jak już dotrzecie do Przemyśla to gorąco polecam tereny na południe od miasta: okolice Birczy, Arłamowa i Kalwarii Pacławskiej. Wjazd na Kalwarię - bezcenny. :-P
Odpowiedz
#8
Michał Lubelski napisał(a):A jak już dotrzecie do Przemyśla to gorąco polecam tereny na południe od miasta: okolice Birczy, Arłamowa i Kalwarii Pacławskiej. Wjazd na Kalwarię - bezcenny. :-P

Przerabialiśmy to swego czasu jadąc w Bieszczady :mrgreen:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości