Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lublin - Warszawa ?
#1
Witam. Mam w planach odwiedzić znajomych we "stolnicy", ale żeby była niespodzianka chcę tam dotrzeć tym razem "by bike" :-) W związku z powyższym mam zapytanie o jakąś ciekawą trasę w tym kierunku. Interesowałyby mnie asfalty o niskim natężeniu ruchu drogowego ... Trasę zamierzam pokonać w jeden dzień, więc nie proszę o tracki przez np. Szczecin :-) Za wszelkie podpowiedzi z góry serdecznie dziękuję i życzę wiatru ciągle w plecy :-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#2
Do Puław przez Nałęczów, i potem "nadwiślanką" przez Dęblin. Znajomy tak jechał w zeszłym roku. Ew. Kozienice i Góra Kalwaria ale tam już większy ruch.
Odpowiedz
#3
Dzięki Garp. Do Puław to trasę znam, ale właśnie chodzi mi o trasę "dalej". Właśnie chcę ominąć ruchliwe trasy ...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
Rado napisał(a):Dzięki Garp. Do Puław to trasę znam, ale właśnie chodzi mi o trasę "dalej". Właśnie chcę ominąć ruchliwe trasy ...

W Puławach uderz koło torów do Dęblina (przez Bobrowniki, Kleszczówkę) - masz tam kilka szlaków (jedzie się całkiem przyjemnie). Nie jechałbym na Twoim miejscu 801'ką. Patrząc na mapę i trasy... uderzyłbym z Dęblina raczej w stronę: Brzeziny - Zielonka - Więcków[...] ;-) itd. ?
Odpowiedz
#5
Wal 801, sam zobacz na Street View jaki tam jest ruch...
Odpowiedz
#6
Garp napisał(a):Wal 801, sam zobacz na Street View jaki tam jest ruch...

lol. Street View wytyczną ruchu na trasie? :mrgreen:

btw. kiedy ostatnio jechałeś 801?
Odpowiedz
#7
Ja bym wojewódzką przy Wiśle nie jechał, wąsko i duży ruch. Już zdecydowanie lepiej główną trasą, ruch duży, ale jest pobocze i wbrew pozorom dużo bezpieczniej Smile

Aa, albo krajówką po drugiej stronie Wisły, przez Kozienice, też chyba jest solidne pobocze i ruch pewnie mniejszy niż na krajowej 17.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#8
Dzięki Panowie za wszystkie sugestie. Zastanawiam się właśnie nad tym wariantem: http://mapa.targeo.pl/1_2071384,,2_2072260,
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#9
Radek po drogach ekspresowych nie wolno jeździć rowerem!! a ty na swojej mapce masz obwodnice Garwolina.
Rozważ może taką TRASĘ
Odpowiedz
#10
... Dęblin, Maciejowice , Wilga, Otwock, Karczew- ŁORSOŁ, - czyli co Grześ nie , ja na tak.
a jak główną się zdecydujesz jechać(waciki w uszy) i za Kołbielą odbij na Celestynów w lewo i przez Otwock.
A nie zapomnij skomentować po fakcie: gdzie , jak i co? ( o dróżki chodzi)
Całkiem możliwe,ze i ja wielbłąda tam zapuszczę.
Powodzenia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości