Strony (5):    1 2 3 4 5   
endriu68   30-05-2013, 03:01
#11
... piszę bodaj ostatni raz- jeśli chodzi o tempo i tępo i czy takim , a takim rowerem będzie git...
- olewam i nie odpowiadam, na priv , zależy od tego , kto przyjedzie i jak pojedzie, jak zawieje, jak podleje i generalnie -jak to się oleje.
Chodzi o to aby przejechać dystans w komfortowej, trochę męczącej- dającej w kość "ustawce". z elementami turystyczno -krajoznawczymi, byle nie :tępo")(choć to głównie zależy od pogody-wiatrów)
Nikt nikogo nie zmusza, samemu trzeba , albo skapitulować , albo jechać dalej.Jest to " swoisty " sprawdzian- podana mapa, kilometry- można sprawdzić , porównać, ewentualnie zapytać.
Trzeba też samego siebie zapytać :- 200km w ile przejadę,?-4 postoje ma sikustopy i dwa na sklepolody , i dwa na promo -przeprawy- to jaką średnią mam jechać?

Ta ostania mapka na razie "impro" w 80%- dlatego nie jestem w stanie powiedzieć , czy szosówką można przejechać , czy nie. ( ja stawiam na trekkingi- ot-co)
aqu   30-05-2013, 22:24
#12
Znajdą sie jeszcze dwa miejsca? Kolega z Lublina tez jak ja zaczyna przygodę z rowerem i chetnie byśmy dołaczyli. 200 km to juz jest coś. Może ktoś ze Świdnika by dołączył, zawsze raźniej by było wracać lub zawracać jak sił nie starczy Wink
Pozdrawiam
szerszen2   31-05-2013, 19:54
#13
Z chęcią pojadę z Wami.
Tylko nie wiem gdzie jest LKJ. Udostępni mi ktoś mapę z dokładnie zaznaczoną lokalizacją?
Z góry dzięki.
Pozdrawiam
KrzysiekP   31-05-2013, 20:17
#14
http://maps.google.com/mobile/?q=Ciep%C ... 0lubelskie

"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
darist   31-05-2013, 20:30
#15
KrzysiekP napisał(a):http://maps.google.com/mo...in,%20lubelskie

Może napisz wprost, że nie Chcesz aby szerszen2 jechał z Wami.
Po co go jeszcze wysyłać na druga stronę LKJ?

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Jurek S   31-05-2013, 20:50
#16
KrzysiekP napisał(a):http://maps.google.com/mobile/?q=Ciep%C5...0lubelskie

szerszen2
, nasze słynne miejsce LKJ jest dokładnie na zachód w linii prostej od tego punktu na mapce na ścieżce rowerowej.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
szerszen2   31-05-2013, 20:52
#17
Dzięki
Mariobiker   31-05-2013, 20:54
#18
Zbiera się ciekawe grono ;-) będzie dobrze :mrgreen:

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
KrzysiekP   31-05-2013, 20:57
#19
Chciałem dobrze ale się nie udało podawałem link z telefonu. Dlatego tak wyszło sorry

"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
aqu   31-05-2013, 21:11
#20
Mój kolega odpadł (jakieś zdarzenie losowe) Czy jest jakiś charkterystyczny punkt tego miejsca LKJ który można by łatwo namierzyć? bo przyznam szczerze też bym pojechał na drugą stronę Sad
Może jeszcze jakaś wskazówka?
Pozdrawiam
Artur
Strony (5):    1 2 3 4 5   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.