Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01.06.2013, godz.10, LKJ, Nałęczów inaczej.
#11
Jakub.P napisał(a):Cytując Jurka: Tam gdzie konie przychodzą na drugą stronę Smile Między Bystrzycą a LKJ Smile

Dobrze to Kuba określił :-D . A patrząc od punktu Ciepła 7 to dokładnie po drugiej stronie stadniny na zachód na ścieżce rowerowej.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
Jurek S napisał(a):
Jakub.P napisał(a):Cytując Jurka: Tam gdzie konie przychodzą na drugą stronę Smile Między Bystrzycą a LKJ Smile

Dobrze to Kuba określił :-D . A patrząc od punktu Ciepła 7 to dokładnie po drugiej stronie stadniny na zachód na ścieżce rowerowej.

Sorry że tak pytam jak idiota ale jak przyjadę grupą to nie chcę potem szukać w ostatniej chwili
Odpowiedz
#13
A w tej grupie to masz jakąś płeć piękną? :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#14
Jurek S napisał(a):A w tej grupie to masz jakąś płeć piękną? :-D

Jedną ale w młodocianym wieku. Ale w odpowiedzi na twój post specjalnie zadzwonię do drugiej i może uda mi się ją przekonać. Grupa na razie mała, z każdego rajdu dodajemy ludzi. Może jutro coś się uda dobrać jak pogoda dopisze.
Odpowiedz
#15
Oglądałem 2 prognozy pogody---- na TVN i na TVP1
Na tej pierwszej powiedzieli że na południu --Rzeszów, Kraków, Katowice -- pogoda miodzio a w Lublinie burze
Na tej drugiej powiedzieli dokładnie odwrotnie :lol:
Odpowiedz
#16
mateush2007 napisał(a):(...) Grupa na razie mała, z każdego rajdu dodajemy ludzi. Może jutro coś się uda dobrać jak pogoda dopisze.

Spokojnie. Ja jadę nawet jeżeli na ustawkę przyjeżdża jedna osoba. :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#17
Jestem zdecydowany na 90% , ale jeśli nie pojawi się tam gość w ciuchach Discovery na UNIVEDZE do 10-tej to ruszajcie.
Odpowiedz
#18
Ex Driver napisał(a):Oglądałem 2 prognozy pogody---- na TVN i na TVP1
Na tej pierwszej powiedzieli że na południu --Rzeszów, Kraków, Katowice -- pogoda miodzio a w Lublinie burze
Na tej drugiej powiedzieli dokładnie odwrotnie :lol:

Telewizja kłamie. Zresztą nawet jakby lało to i tak jadę. Dużo będzie podjazdów na trasie?
Odpowiedz
#19
Ex Driver napisał(a):Jestem zdecydowany na 90% , ale jeśli nie pojawi się tam gość w ciuchach Discovery na UNIVEDZE do 10-tej to ruszajcie.

A to ty. Widziałem cię ostatnio na trasie. No to jakby do 10 nie było gościa na miejskiej folcie (niebieskiej) z grupą to znaczy że pada grad Smile
Odpowiedz
#20
Jurek S napisał(a):Ja jadę nawet jeżeli na ustawkę przyjeżdża jedna osoba.

Jedna osoba na ustawce Jurka :?:
To by się kwalifikowało do wpisu w Księdze Guinnessa.
Ale muszę Cię Jurku sprowadzić na ziemię... w tym przypadku nie Masz żadnych szans :mrgreen:
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości